Liga hiszpańska - 14. kolejka Segunda B: Getafe CF II - CD Atlético Baleares 1-0 (0-0)

W pojedynku 14. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 24 listopada, drużyna Getafe II wygrała z Atlético Baleares 1-0 (0-0). Mecz odbył się na Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 (main).

14. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-24 11:30 | Stadion: Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 (main) | Arbiter: Enrique Gao
Getafe CF II
CD Atlético Baleares
1
0
Hugo Díaz 89'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Florenta Poulolo z Getafe II, a w 44. minucie Valloriego z drużyny przeciwnej.

Trener Atlético Baleares postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 59. minucie na plac gry wszedł Arturo, a murawę opuścił Alberto Gil. W 67. minucie za Davida Harę wszedł Borja Emeterio.

W 71. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Tony'ego Gabarre'a z Atlético Baleares, a w 72. minucie José Márqueza z drużyny przeciwnej. Trener Getafe II wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Antonia Vargasa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy. Murawę musiał opuścić José Márquez. To była dobra decyzja, ponieważ jego jedenastce udało się strzelić zwycięską bramkę. W 74. minucie José Peris został zmieniony przez José Garcíę, co miało wzmocnić zespół Atlético Baleares. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Pescę na Álvara Rivera.

W 83. minucie kartkę obejrzał Jorge Ortiz z Atlético Baleares.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Hugo Díaz dla jedenastki Getafe II. Bramka padła w tej samej minucie. W doliczonym czasie gry arbiter ukarał kartką Hugona Dura, piłkarza Getafe II.

W doliczonej pierwszej minucie spotkania w drużynie Getafe II doszło do zmiany. Kostas Kotsopoulos wszedł za Hugona Dura.

Luca Ferrone Brualla
 89′ Hugo Díaz Rodríguez
Alberto Gil Barea59′
11′ Florent Gregoire Poulolo
David Haro Iniesta67′
90′ 90′ Hugo Duro Perales
Jordan Holsgrove
72′ 73′ José Carlos Márquez Aguilar
Jorge Ortiz Mendoza83′
81′ Raúl Pescador Caballero
Alberto Villapalos Muñoz
Ángel Sánchez Arévalo
Antonio Gabarre Ballarín71′
Darío Ramos Pinazo
Manuel Herrera Yagüe
90′ Kostas Kotsopoulos
Jon Aurtenetxe Borde
Alejandro Martín Masogo
José Carlos Caballero Vargas
José Antonio Miranda Boacho
Borja San Emeterio Díaz67′
73′ Antonio Vargas Jiménez
José Manuel García Maurin74′
Alfonso González Martínez
Diego Cervero Otero
81′ Álvaro Rivero Sánchez
Arturo Juan Rodríguez Pérez-Reverte59′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników Getafe II. Przyznał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Piłkarze gości dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej części meczu.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.