Liga hiszpańska - 14. kolejka Segunda B: Cádiz CF II - Atlético Sanluqueño CF 0-0

24 listopada na Campo Ramón Blanco Rodríguez w Puerto Realu odbyło się spotkanie 14. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Cádizu II i Sanluqueno. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

14. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-24 16:00 | Stadion: Campo Ramón Blanco Rodríguez | Arbiter: Juan Ruiz
Cádiz CF II
Atlético Sanluqueño CF
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów zespół Cádizu II wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż sześć razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między 10. a 34. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Sanluqueno.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania czerwoną kartkę obejrzał Eduard Calin, tym samym drużyna gości musiała prawie całą drugą połowę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W 56. minucie Jordi Tur zastąpił Idrissę Thiama.

Po chwili trener Sanluqueno postanowił bronić wyniku. W 64. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Davida Segurę wszedł Guille Campos, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać remis. Między 74. a 87. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Sanluqueno i jedną drużynie przeciwnej. W 74. minucie Cobo został zmieniony przez Víctora Morilla, a za Manuela Nietę wszedł na boisko Sergio Pérez, co miało wzmocnić zespół Cádizu II. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Geija na Daniego Güizę oraz Nanda Quesadę na Luisa Martíneza.

Alejandro Cruz Hernández
74′ Carlos David Cobo Guillén
Antonio Francisco Navas Vargas
Saturday Keigo Erimuya
Eduard Oriol i Gràcia74′
77′ Iván Robles Dos Santos
Mario Nicolás Abenza10′
56′ Jordi Tur Antonio
Fernando Quesada Gallardo87′
77′ Manuel Nieto Sánchez
Luis Martínez de Quel Castiella87′
74′ Víctor Manuel Morillo Gómez
Daniel Del Moral Ibáñez
77′ Sergio Pérez Jaén
José Manuel Espinar Lérida
56′ Idrissa Thiam
Daniel González Güiza77′ 87′
Iván Chapela López
Francisco Javier Valenzuela Romano

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gości dostali w meczu pięć żółtych kartek i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.