Liga hiszpańska - 13. kolejka Segunda B: RC Recreativo de Huelva - Real Murcia CF 0-0

W spotkaniu 13. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 17 listopada, zespół Recreativo zremisował z Realem Murcia 0-0. Starcie odbyło się na Estadio Nuevo Colombino w Huelvie.

13. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-17 12:00 | Stadion: Estadio Nuevo Colombino | Arbiter: Daniel Palencia
RC Recreativo de Huelva
Real Murcia CF
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 26 pojedynków jedenastka Recreativo wygrała 14 razy i zanotowała sześć porażek oraz sześć remisów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 42. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Realu Murcia i jedną drużynie przeciwnej.

W 58. minucie za Carlosa Martíneza wszedł José Irizo. Między 62. a 65. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Po chwili trener Realu Murcia postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Álex Melgar, a murawę opuścił Alberto Toril. Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Recreativo: Alberto Quiles, Chuli, na ich miejsce weszli: Víctor Barroso, Isi Ros. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Josemy Raigal, Chumbiego zajęli: Andy Escudero, Peque. W 73. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sergia Jiméneza z Recreativo, a w trzeciej minucie doliczonego czasu starcia Juanmę Bravo z drużyny przeciwnej.

Alberto Lejárraga Rubio37′
62′ Borja García Santamaría
Eduardo Luna Cano
Mariano González Maroto
Iván Pérez Vicente
65′ Diego Jiménez López
Juan Manuel Bravo Alcántara90′
Óscar Ramírez Martín
Josué Dorrio Ortega
73′ Sergio Jiménez García
Juan Ramón Martínez Hernández
12′ 58′ Carlos Leopoldo Martínez Garrido
Víctor Andrés Meseguer Cavas42′
Enrique Rivero Pérez
Armando Ortiz Abellán27′
Rubén Cruz Gil
José Manuel Raigal Gil70′
68′ Alberto Quiles Piosa
Rafael Fernández Martínez63′ 81′
73′ Manuel Jesús Vázquez Florido
Kevin Martín García Martínez
68′ Víctor Barroso Maya
Andy Escudero Núñez70′
58′ José Manuel Irizo Fernández
Alejandro Martínez Peñalver81′
Francisco López Bejarano
Manuel Pérez Escámez
73′ Isidro Ros Ríos
Alejandro Melgar Cánovas65′

Wyjątkowa nieporadność napastników Realu Murcia była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia ukarał żółtymi kartkami pięciu piłkarzy Realu Murcia. Przyznał im trzy żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Zawodnicy gospodarzy dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i trzy w drugiej części meczu.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.