Liga hiszpańska - 13. kolejka Segunda B: Coruxo FC - Las Rozas CF 0-0

16 listopada na Campo do Vao w Vigo odbył się mecz 13. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Coruxo i Las Rozas CF. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

13. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-16 17:00 | Stadion: Campo do Vao | Arbiter: Miguel González
Coruxo FC
Las Rozas CF
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Mateo Mígueza z Coruxo, a w 27. minucie Jesúsa Cruza z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Coruxo wyszła w zmienionym składzie, za Carlosa Torrada wszedł Barril. W 47. minucie kartką został ukarany Iñaki, zawodnik Las Rozas CF.

W 70. minucie Diego Silva został zastąpiony przez Áleksa Aresa. Chwilę później trener Las Rozas CF postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Goal, a murawę opuścił Álvaro Sánchez. W 78. minucie Jaime Turégano został zmieniony przez Rubéna Lópeza, a za Calleję wszedł na boisko Rubén Blanco, co miało wzmocnić zespół Las Rozas CF. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Davida Añóna na Óscara Martíneza.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Las Rozas CF: Rubénowi Lópezowi w 85. minucie i Raúlowi Díezowi w czwartej minucie doliczonego czasu starcia.

José Ignacio Gómez Ocaña47′
46′ Carlos Torrado Oubiña
Jaime Guadaño Casanova
78′ David Añón González
Jaime Turégano González78′
11′ Mateo Míguez Adán
Alberto Alburquerque Reus
70′ Diego Silva Carrera
Álvaro Sánchez Gutiérrez71′
Pablo Brea Fontans
Ismael De Andrés Martín
46′ José María Barril Aguado
Jesús Manuel Cedenilla Moreno
Martín Fuentes Durán
Gonzalo Expósito Verdejo
78′ Óscar Martínez López
Rubén Blanco Bartolomé80′
70′ Alejandro Ares Piñeiro
Francisco Rivera Cardoso
Kevin Mendoza Torres
Rubén Ángel López Díaz Guerra78′ 85′
Alassane Sylla
Borja Sánchez Bravo71′

Przewaga drużyny Coruxo w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Coruxo, natomiast zawodnikom gości przyznał cztery.