Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda División: UD Logroñés - CE Sabadell FC 1-0 (0-0)

W pojedynku 12. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 15 listopada, zespół Logronés zwyciężył z CE Sabadell 1-0 (0-0). Mecz odbył się na Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas w Logroño.

12. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-11-15 18:30 | Stadion: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas | Arbiter: Miguel Ángel Ortiz Arias
UD Logroñés
CE Sabadell FC
1
0
L. Acevedo 83'

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Ángel Martínez z CE Sabadell. Była to 31. minuta starcia.

W 38. minucie Paulino został zmieniony przez Zelu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie kartkę dostał Gorka Pérez, zawodnik gospodarzy. Chwilę później trener CE Sabadell postanowił bronić wyniku. W 59. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Juana Hernándeza wszedł David Astals, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna gości nie obroniła wyniku i ostatecznie przegrała spotkanie.

W 62. minucie w jedenastce Logronés doszło do zmiany. Jaime Sierra wszedł za Jona Errastiego. Chwilę później trener Logronés postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Roni, a murawę opuścił Rubén Martínez. Na 13 minut przed zakończeniem spotkania w drużynie CE Sabadell doszło do zmiany. Víctor García wszedł za Óscara Rubia.

Jedyną bramkę meczu dla Logronés zdobył Leonardo Acevedo w 83. minucie. Asystę zaliczył Iñaki.

W 87. minucie arbiter przyznał kartkę Víctorowi Garcíi z zespołu gości.

Pedro Luis Capó Payeras86′
56′ Gorka Pérez Garay
Gregorio Sierra Pérez
Pablo Bobadilla Sáenz
Juan Fernández Blanco
Iñaki Sáenz Arenzana
Óscar Rubio Fauria77′
62′ Jon Errasti Zabalete
Iker Undabarrena Martínez86′
38′ Paulino De la Fuente Gómez
Ángel Martínez Cervera31′ 86′
63′ Rubén Martínez Granja
Iosu Ozkoidi Alba
Andrés José Rodríguez Gaitán
Juan Hernández García59′
Lander Olaetxea Ibaibarriaga
Juan Diego Molina Martínez
 83′ 86′ Leonardo Acevedo Ruiz
Pierre Cornud
62′ Jaime Sierra Mateos
Jesús Olmo Lozano
38′ José Luis García Pérez
Xavier Boniquet Rodríguez86′
63′ David González Gómez
Adrián Cuevas Algeciras86′
Martín Lapeña Ramos
Héber Pena Picos
86′ Ander Vitoria Agirre
Antonio Romero Boza
Víctor Martínez
Víctor García Raja77′ 87′

Gorka Guruzeta Rodríguez86′

Aarón Rey Sánchez

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom CE Sabadell przyznał dwie.

Jedenastka gospodarzy wymieniła czterech zawodników. Natomiast drużyna CE Sabadell w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.