Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda División: Girona FC - Real Club Deportivo Mallorca 0-1 (0-1)

14 listopada na Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz 12. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Girony i RCD Mallorca. Pojedynek zakończył się zwycięstwem RCD Mallorca 1-0.

12. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-11-14 18:30 | Stadion: Estadi Municipal de Montilivi | Arbiter: Jon Ander González Esteban
Girona FC
Real Club Deportivo Mallorca
0
1
Salva Sevilla 5'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu jedyną bramkę meczu zdobył Salva Sevilla dla drużyny RCD Mallorca. Bramka padła w tej samej minucie. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Amath Ndiaye.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Adayowi z Girony. Była to 34. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu RCD Mallorca.

W 52. minucie Aday został zastąpiony przez Yana Couta. Między 54. a 71. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 65. minucie Amath Ndiaye został zmieniony przez Cardonę, co miało wzmocnić drużynę RCD Mallorca. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Sebastiana Cristoforę na Paua Victora oraz Pabla Morena na Monchu. Po chwili trener RCD Mallorca postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Febas, a murawę opuścił Braian Cufré. W 76. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Gumbaua z Girony, a w 79. minucie Franca Russa z drużyny przeciwnej.

W 86. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Jonás Ramalho osłabiając tym samym zespół gospodarzy. W doliczonym czasie gry w drużynie RCD Mallorca doszło do zmiany. Aleksandar Sedlar wszedł za Ruiza de Galarretę. W piątej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Mamadou Sylla z drużyny gospodarzy i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w tej samej minucie.

Joan Sastre Vanrell
86′ Jonás Ramalho Chimeno
Franco Matías Russo Panos79′
Santiago Ignacio Bueno Sciutto
Antonio José Raíllo Arenas61′
Antonio Manuel Luna
Brian Oliván Herrero
34′ 52′ Francesc Aday Benítez Caraballo
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria71′ 90′
68′ Sebastian Cristoforo
Antonio Sánchez Navarro
76′ Gerard Gumbau Garriga
Braian Ezequiel Cufré73′
54′ Samuel Sáiz Alonso
Salvador Sevilla López  5′
90′ 90′ Mamadou Sylla Diallo
Daniel José Rodríguez Vázquez
68′ Pablo Moreno Taboada
Amath Ndiaye65′
José Aurelio Suárez García
Miquel Parera Pizá
52′ Yan Bueno Couto
Leonardo Román Riquelme
Enric Franquesa Dolz
Francisco Gámez López
Eric Monjonell Torras
Aleksandar Sedlar90′
68′ Ramón Rodríguez Jiménez
Aleix Febas Pérez73′
Ramón Terrats Espacio
Francisco Gonzalez Verjara
68′ Pau Victor Delgado