Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: Yeclano - Real Linese 3-0 (2-0)

10 listopada na Estadio Municipal La Constitución odbył się mecz 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Yeclano i Realu Linese. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Yeclano 3-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Grzegorza Kleemanna występującego w Yeclano.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 17:00 | Stadion: Estadio Municipal La Constitución | Arbiter: Alberto Lou
Yeclano Deportivo
Real Balompédica Linense
3
0
Héctor 37',39'
Chino 51'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mario Sánchez z jedenastki gospodarzy. Była to pierwsza minuta starcia.

Trzeba było trochę poczekać, aby Héctor wywołał eksplozję radości wśród kibiców Yeclano, strzelając gola w 37. minucie meczu.

Zespół Realu Linese ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 2-0 strzelił ponownie w 39. minucie Héctor.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Yeclano w 51. minucie spotkania, gdy Chino zdobył trzecią bramkę. W 52. minucie Víctor Fenoll zastąpił Pabla Vivanca.

Między 56. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Realu Linese: Haritz Albisua, Sergio Rodríguez, Tomás Sánchez, na ich miejsce weszli: Mousa Bandeh, Faites Makosso, Jesús Fosela. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Rula Bonilla, Áleksa Vaquera zajęli: Tonete, Javi Saura. W 72. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Áleksa Vaquera z Yeclano, a w 89. minucie Abdaoula Bandaogę z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-0.

José Manuel Carrasco Correa
 51′ David Puche Martínez
Fabrizio Danese
1′ Mario Sánchez Franco
Sergio Rodríguez Sánchez64′
69′ Raúl Bonillo Agusti
Tomás Sánchez Mesa83′
 37′, 39′ Héctor Camps Barberá
Álvaro Vega Suárez
Luis Castillo Ortega
Haritz Albisua Laskurain56′
52′ Víctor Manuel Fenoll Sánchez
Abdaoul Bandaogo89′
Carlos Selfa Sanfélix
Manuel Antonio Molina Valero
72′ 78′ Alejandro Vaquero Lafuente
Bakr Sadiq Abdellaoui
78′ Javier Saura Ruiz
Jesús Fosela Sierra83′
52′ Pablo Nicolás Vivanco Gutiérrez
Faites Prévu Kaya Makosso64′
69′ Antonio Martínez Tormos
José María Marín Criado

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.