Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: UE Olot - AE Prat 0-0

10 listopada na Camp Municipal d'Olot odbył się pojedynek 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami UE Olot i Pratu. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 17:00 | Stadion: Camp Municipal d'Olot | Arbiter: Iván Caparrós
UE Olot
AE Prat
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Pratu wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 18. minucie Eloi Amagat został zastąpiony przez Jordiego Masó.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Oriolowi Ricarte'owi z Pratu. Była to 41. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 51. a 59. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Trener UE Olot postanowił zagrać agresywniej. W 59. minucie zmienił pomocnika José Solera i na pole gry wprowadził napastnika Natalia, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Salvador Torreño Plazas72′
18′ Eloi Amagat Arimany
Daniel Argilaga Dauder51′ 86′
Pedro Del Campo González
Adrià Arjona Marín76′
Héctor Simón Escudero
Antoni Larrosa García
59′ José Antonio Soler Durá
Alexandre Plà Peguero
Jordi Xumetra Feliu
Gerard Puigoriol Arnaus
83′ Kilian Grant Carvalheira
Mohamed Chabboura Houh
Marc Vito Brezmes
Jaime Maillo Pascual
José Antonio Martínez Cervera
Albert Caparrós Guzmán72′
18′ 59′ Jordi Masó Ribas
Toni Peris Mengot
Albert Vivancos Roig
Carlos Guzmán Prados76′
59′ Natalio Lorenzo Poquet
Jordi Oribe Manzano
Carlos Javier Polo Jiménez
Faysal Choaib Hassany86′
83′ Álvaro Salinas García
Manuel Raillo Arenas

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom UE Olot, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.