Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: SCR Peña Deportiva - CF Rayo Majadahonda 0-0

W starciu 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 10 listopada, zespół Peñy Deportiva zremisował z Rayo Majadahonda 0-0. Pojedynek odbył się na Campo Municipal del Santa Eulalia del Río w Santa Eulalii del Río.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 12:00 | Stadion: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río | Arbiter: Sergio Escriche
SCR Peña Deportiva
CF Rayo Majadahonda
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę otrzymał Jean Sepp z drużyny gości. W 65. minucie w jedenastce Peñy Deportiva doszło do zmiany. Nacho López wszedł za Higora Rochę.

Trener Rayo Majadahonda postanowił zagrać agresywniej. W 67. minucie zmienił pomocnika Sergia Moyitę i na pole gry wprowadził napastnika Laerte Polydoro, który w bieżącym sezonie ma na koncie już jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Nachowi Lópezowi, piłkarzowi gospodarzy. W 77. minucie Adrián Jiménez został zastąpiony przez Pabla.

W 82. minucie Iago Díaz został zmieniony przez Alberta Ródenasa, co miało wzmocnić zespół Rayo Majadahonda. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marca Fraile'a na Jordana Gutiérreza. W 89. minucie sędzia pokazał kartkę Fernandowi Llorente'owi z Rayo Majadahonda.

Sergio Dueñas Ruiz67′
85′ Marc Fraile Rosello
Fernando Llorente Mañas89′
65′ Higor Rocha Dias
Marc Caballé Naranjo
85′ Jordan Gutiérrez Nsang
Laerte Polydoro do Nascimento67′
65′ 73′ Ignacio López Sánchez
Alberto Ródenas Martínez82′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy Peñy Deportiva obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Peñy Deportiva w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.