Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: Real Oviedo Vetusta - Internacional 0-0

10 listopada na Estadio El Requexón odbył się mecz 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Realu Oviedo Vetusta i Internacionalu. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 12:00 | Stadion: Estadio El Requexón | Arbiter: Ekhiotz Sánchez
Real Oviedo Vetusta
CF Internacional de Madrid Boadilla
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Już w pierwszych minutach zespół Realu Oviedo Vetusta próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Víctorowi Villacañasowi z drużyny gospodarzy. Była to 30. minuta spotkania.

Między 46. a 52. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W 64. minucie za Tarsicia Aguada wszedł Vander.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Internacional: Diego Simónowi w 67. i Gonzalowi Llerenie w 70. minucie. W 72. minucie w zespole Realu Oviedo Vetusta doszło do zmiany. Viti Rozada wszedł za Víctora Villacañasa. Po chwili trener Internacionalu postanowił wzmocnić linię pomocy i w 78. minucie zastąpił zmęczonego Juniora. Na boisko wszedł Noman Arkine, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Internacional: Rufowi w 82. i Felipe Ramosowi w 86. minucie. Gonzalo Llerena z Internacionalu w doliczonej drugiej minucie starcia dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 70. minucie. W piątej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartkę dostał Jesús Moyano, zawodnik gości.

Felipe Ramos Sánchez86′
52′ 64′ Tarsicio Aguado Arriazu
Luis Antonio Martínez Mateo78′
47′ Roberto Sierra Giménez
Rufino Familiar Sánchez82′
30′ 72′ Víctor Villacañas Morales
Noman Arkine Marsó78′
72′ Victor Álvarez Rozada
Adrián Mancebo Serrano
Aitor Lorea Vergara
João Pedro Vieira
Marcelo Del Olmo Vázquez
Juan Martín Boselli Duque
64′ Vanderson Silva Teles
Rubén Ramos Martínez84′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Internacionalu dostali w meczu sześć żółtych kartek oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy trzy żółte.

Drużyna Realu Oviedo Vetusta w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.