Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: CF La Nucía - Villarreal CF II 0-0

W meczu 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 10 listopada, drużyna La Nucía zremisowała z Villarrealem II 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Camilo Cano.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 18:00 | Stadion: Estadio Camilo Cano | Arbiter: Alejandro Ruiz
CF La Nucía
Villarreal CF II
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 19. minucie Fofo zastąpił José Miñana.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał José Hermosie z La Nucía. Była to 30. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W pierwszych minutach drugiej połowy arbiter przyznał kartkę José Miñanowi z drużyny gospodarzy. W 66. minucie w zespole La Nucía doszło do zmiany. Cristian Fernández wszedł za Titiego.

A trener Villarrealu II wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Frana Álvareza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Dani Villanueva. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Villarrealu II doszło do zmiany. Álex Millán wszedł za Edu Espiaua. W 76. minucie kartką został ukarany Carlos Blanco, piłkarz Villarrealu II.

Trener La Nucía postanowił zagrać agresywniej. W 77. minucie zmienił pomocnika Javiego Cabezasa i na pole gry wprowadził napastnika Cedrica Maina. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Na cztery minuty przed zakończeniem spotkania w drużynie Villarrealu II doszło do zmiany. Diego Collado wszedł za Ivána Martína.

Ramón Bueno Gonzalbo
77′ Francisco Javier Cabezas Chounavelle
José Castaño Muñoz
Juan Antonio Casanova Vidal
Miguel Ángel Leal Díaz
30′ José Manuel Hermosa Melis
Alejandro Baena Rodríguez
Alfredo Pedraza Arias
Sergio Lozano Lluch
66′ José Antonio Belmonte Pérez
Iván Martín Núñez86′
19′ Adolfo Enríquez García
Carlos Beitia Cardos
19′ 48′ José Luis Miñano García
Iván Morante Ruiz
66′ Cristian Fernández Rodríguez
Diego Collado Raya86′
77′ Cedric Julien Main
Alejandro Millán Iranzo71′

Wyjątkowa nieporadność napastników La Nucía była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Pomimo wyraźnej przewagi jedenastki Villarrealu II nie udało się pokonać przeciwników, pomimo tego że oddała ona cztery celne strzały.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom La Nucía, natomiast piłkarzom gości przyznał jedną.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.