Liga hiszpańska - 12. kolejka Segunda B: Atlético Madryt II - Atlético Baleares 0-0

10 listopada na Miniestadio Cerro del Espino w Majadahondzie odbyło się starcie 12. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Atlético Madryt II i Atlético Baleares. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

12. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-10 12:00 | Stadion: Miniestadio Cerro del Espino | Arbiter: Rubén Ruipérez
Club Atlético de Madrid II
CD Atlético Baleares
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Atlético Baleares: Albertowi Villapalosowi w 19. i José Perisowi w 36. minucie.

Trener Atlético Baleares postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Arturo, a murawę opuścił Tony Gabarre. W 67. minucie Jordan Holsgrove został zastąpiony przez Lucę Ferronego.

W 72. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Cedrica Teguię z Atlético Madryt II, a w 75. minucie Artura z drużyny przeciwnej. Trener Atlético Madryt II postanowił zagrać agresywniej. W 79. minucie zmienił obrońcę Ricarda Sáncheza i na pole gry wprowadził napastnika Rubéna Del Campa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 83. minucie Óscar Clemente został zmieniony przez Tropiego, co miało wzmocnić drużynę Atlético Madryt II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Davida Harę na José Garcíę.

Od 85. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

José Gabriel Peris Sornosa36′
79′ Ricard Sánchez Sendra
Borja San Emeterio Díaz
Andrés Felipe Solano Dávila
Guillermo Juan Vallori Grimalt85′
Mikel Carro Fandiño
David Haro Iniesta86′
83′ Óscar Clemente Mues
Jordan Holsgrove67′
90′ Álvaro García Segovia
Jorge Ortiz Mendoza
Juan Manuel Sanabria Magole
Marc Rovirola Moreno
Darío Poveda Romera
Alberto Villapalos Muñoz19′
72′ Cedric Wilfried Teguia Noubi
Luca Ferrone Brualla67′ 90′
83′ Carlos Carbonell Gil
José Manuel García Maurin86′
Adrián Ferreras García
Alberto Gil Barea
79′ Rubén Del Campo Ferreira
Diego Cervero Otero
Alberto Salido Tejero
Arturo Juan Rodríguez Pérez-Reverte63′ 75′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Atlético Baleares pokazał pięć.

Jedenastka Atlético Madryt II w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.