Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda B: UD San Sebastián - Las Rozas CF 0-4 (0-2)

W spotkaniu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 3 listopada, zespół UD San Sebastián przegrał wysoko z Las Rozas CF 0-4 (0-2). Starcie odbyło się na Estadio Municipal Nuevo Matapiñonera w Sanie Sebastiánie de losie Reyes.

11. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-03 17:00 | Stadion: Estadio Municipal Nuevo Matapiñonera | Arbiter: José Sánchez
Toño Calvo 61'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół UD San Sebastián wygrał aż trzy razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Las Rozas CF w szóstej minucie spotkania, gdy Cedenilla zdobył pierwszą bramkę.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom UD San Sebastián: Marcosowi Gullónowi w 8. i Ferowi Ruizowi w 12. minucie.

Niedługo później Borja González wywołał eksplozję radości wśród kibiców Las Rozas CF, strzelając kolejnego gola w 25. minucie pojedynku. W 37. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Álvaro Cortés osłabiając tym samym zespół gospodarzy.

W 39. minucie za Nacha Buila wszedł Xabi Irureta. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 46. minucie Marcos Gullón został zmieniony przez Maria Hernándeza, a za Iniga Lópeza wszedł na boisko Moussa Camara, co miało wzmocnić drużynę UD San Sebastián. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Rubéna Blanca na Frana Riverę.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Las Rozas CF w 58. minucie spotkania, gdy Albur zdobył trzecią bramkę.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Las Rozas CF w 61. minucie spotkania, gdy Toño Calvo strzelił czwartego gola. Na kwadrans przed zakończeniem meczu żółte kartki dostał Mario Hernández z UD San Sebastián i Fran Rivera z zespołu gości.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4.

Albur
37′ Álvaro Cortés Valiente
Yelco Ramos Ursúa
46′ Inigo Lopez Montana
José Ignacio Gómez Ocaña
39′ Ignacio Buil Ibañez
Rubén Blanco Bartolomé56′
8′ 46′ Marcos Ferrera Gullón
Fernando Calleja Revilla73′
12′ Fernando Ruiz Izaguirre
Alberto Alburquerque Reus  58′
39′ Xabier Iruretagoiena Aranzamendi
Ismael De Andrés Martín
46′ 75′ Mario Hernández Hernández
Jaime Turégano González
46′ Moussa Camara
Galo Rodríguez San Martín73′
Raúl Hernández Grados
Álvaro Sánchez Gutiérrez67′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom UD San Sebastián, a zawodnikom gości przyznał jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.