Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda B: Orihuela CF - UE Cornellà 1-2 (1-0)

W starciu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 3 listopada, jedenastka Orihueli przegrała z UE Cornellà 1-2 (1-0). Mecz odbył się na Estadio Enrique Miralles w Crevillente.

W  starciu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 3 listopada, jedenastka Orihueli przegrała  z UE Cornellà  1-2 (1-0). Mecz odbył się na Estadio Enrique Miralles w Crevillente.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Orihueli nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Już w pierwszych sekundach spotkania na listę strzelców wpisał się Antonio Martínez.

Między 19. a 40. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Orihueli i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Orihueli.

Drugą połowę drużyna UE Cornellà rozpoczęła w zmienionym składzie, za Víctora De Baunbauga wszedł Lobato.

Reklama

Zawodnicy UE Cornellà otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 48. minucie Pablo Fernández wyrównał wynik meczu.

W 53. minucie kartkę dostał Cristian Pérez z zespołu UE Cornellà. W 65. minucie Nico González został zmieniony przez Pitu. Trener Orihueli postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Chechu Floresa i na pole gry wprowadził napastnika Rubéna Solana, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwa gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 69. minucie Leo Rodríguez został zmieniony przez Fera Pinę, a za Pabla Fernándeza wszedł na boisko Carlos Esteve, co miało wzmocnić zespół UE Cornellà. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Luisa Gilaberta na Briana Pallarésa.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę UE Cornellà przyniosły efekt bramkowy. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Lobato.

Od 83. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Orihueli oraz dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-2.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Orihueli w pierwszej połowie, w drugiej również dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej trzy.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

10 listopada drużyna Orihueli rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Club Lleida Esportiu. Tego samego dnia UE Llagostera Costa Brava zagra z zespołem UE Cornellà na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL