Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda B: CP Villarrobledo - Algeciras CF 1-1 (1-0)

W spotkaniu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 3 listopada, drużyna Villarrobledo zremisowała z Algecirasem 1-1 (1-0). Starcie odbyło się na Estadio Nuestra Señora de la Caridad.

11. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-03 12:00 | Stadion: Estadio Nuestra Señora de la Caridad | Arbiter: Néstor Holgueras
CP Villarrobledo
Algeciras CF
1
1
A. Alonso 17'
Manu Cerpa 73'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W czwartej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Pabla De Castro z Algecirasu, a w 14. minucie Chatę z drużyny przeciwnej.

W tym czasie to zawodnicy Villarrobledo otworzyli wynik. W 17. minucie bramkę zdobył Agustín Alonso. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie sześć zdobytych bramek.

W 28. minucie kartkę obejrzał Choco z zespołu gości. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Villarrobledo.

W 58. minucie Jardel został zastąpiony przez Karima Aboubakara.

Dopiero w drugiej połowie Manu Cerpa wywołał eksplozję radości wśród kibiców Algecirasu, strzelając gola w 73. minucie pojedynku. W 74. minucie Antonio Domínguez został zmieniony przez Jorge Barbę, a w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu za Maria Martosa wszedł na boisko Antonio Sánchez, co miało wzmocnić jedenastkę Algecirasu. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając José Carlosa na Borję Collado.

Od 82. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Villarrobledo. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Manuel Jesús Cerpa González  73′
76′ José Carlos Gil Moreno Manzanaro
Pablo De Castro Pecino4′
72′ Daniel Lozano Pérez
José María Mazuecos Morales28′
Juan Manuel Montero Sánchez
Pablo Ganet Cómitre
14′ Daniel Rubio de la Cruz
Antonio Manuel González Gómez
Ignacio Segura Carrión
Borja Vicent Garcés
 17′ Agustín Rafael Alonso Cavallaro
Antonio Dominguez74′
63′ Miguel Ángel Cano Ruiz
Mario Martos Serrano90′
90′ Rubén Sánchez García
Esmiraldo Sá da Silva58′
Iván Plá Harrison
Benito Del Valle Ortegón
José Antonio Salcedo Sánchez
Gonzalo Almenara Hernández
76′ 85′ Borja Collado Ruiz
Jorge Barba González74′
Manuel Molina Barrancos
Francisco Jesús Caturla Corpas
72′ Teodoro José Tirado García
Daniel Gallardo Aragón
63′ 82′ Diego Toribio Corrales
Karim Aboubakar58′
Ismael Álvarez Lohoba
Antonio Manuel Sánchez Expósito90′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Piłkarze Villarrobledo dostali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.