Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda B: CD Calahorra - Deportivo Alavés II 1-1 (1-1)

W pojedynku 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 3 listopada, zespół Calahorry zremisował z Alavésem II 1-1 (1-1). Starcie odbyło się na Estadio La Planilla.

Paulino 14'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Alavésu II wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Alavésu II nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Paulino.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Primi Férriz z jedenastki gości. Była to 26. minuta meczu.

Zawodnicy Calahorry odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 27. minucie Jorge Fernández wyrównał wynik meczu z rzutu karnego.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Na drugą połowę zespół Calahorry wyszedł w zmienionym składzie, za Kamala wszedł Adrien Goñi. Drugą połowę drużyna Calahorry rozpoczęła w zmienionym składzie, za Imanola Aranę wszedł Fernando Carralero.

Między 60. a 77. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej. W 78. minucie Jorge Bengoetxea zastąpił Víctora Lópeza. W 83. minucie w jedenastce Calahorry doszło do zmiany. Isaac Manjón wszedł za Chacopina.

Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania kartkę otrzymał Antonio Perera z Alavésu II. W drugiej połowie nie padły bramki.

Álvaro González Crespo
69′ Cristian Fernández Linde
Jorge Bengoetxea Gorostiza60′ 78′
Alberto González Marín
Primitivo Férriz García26′
60′ Yasim Iribarren Es-snibi
Genís Montolio Lafuente
77′ Cristian Márquez Sánchez
Erik Ruiz Álvarez
Alberto Morgado Liberal
Alejandro Gualda Jardón
Joan Rojas Castilla
Antonio Perera Calderón87′
46′ Imanol Arana Sádaba
José Luis Rodríguez Francis
 27′ (k.) Jorge Fernández Pérez
David Valero Climent75′
46′ Mohamed Kamal Abdeselam El Hamdi
Paulino De la Fuente Gómez  14′ 83′
83′ José Alejandro Chacopino Luchoro
Iñigo Arzuaga Mesa
46′ Fernando Miguel Carralero García
Pablo Álvarez García83′
46′ Adrien Goñi Cariñanos
Héctor David Castillo Martín
83′ Isaac Manjón Chaparro
Alan Godoy Domínguez80′

Piłkarze Calahorry obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.