Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda B: AE Prat - CF La Nucía 0-3 (0-1)

W meczu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 3 listopada, zespół Pratu przegrał z La Nucía 0-3 (0-1). Spotkanie odbyło się na Estadio Municipal Sagnier w El Pracie de Llobregat.

Fofo 27',51'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy La Nucía w 19. minucie spotkania, gdy Titi strzelił pierwszego gola.

W 25. minucie żółtą kartkę dostał David Cárdenas z drużyny gospodarzy.

Zespół Pratu ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 27. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Fofo. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 39. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Julena Monreala z La Nucía, a w 43. minucie Oriola Ricarte'a z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu La Nucía.

W 51. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Fofo z La Nucía. W 56. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Javiego Morales'a z Pratu, a w 57. minucie Fofę z drużyny przeciwnej.

W 62. minucie Javi Morales został zmieniony przez Pedro. W tej samej minucie trener Pratu postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Moha Chabboura, a murawę opuścił Adri Arjona. W 64. minucie czerwoną kartkę obejrzał Julen Monreal, tym samym drużyna gości musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik.

W 68. minucie Titi został zmieniony przez Alfreda Pedrazę, a za Pabla Morgada wszedł na boisko Juanjo, co miało wzmocnić zespół La Nucía. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Guzmána na Toniego Larrosę. A kibice La Nucía nie mogli już doczekać się wprowadzenia Sergiego Garcíę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Javi Cabezas. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Óscar Fornés López
25′ David Cárdenas Trías
José Mas García
56′ 62′ Javier Morales Aguilera
Julen Monreal Perales39′ 64′
43′ Oriol Ricarte Iniesta
Jonatan Neftalí Díez González
Salvador Torreño Plazas
Juan Manuel Ortiz Palazón
Daniel Argilaga Dauder
Francisco Javier Cabezas Chounavelle83′
62′ Adrià Arjona Marín
Juan Antonio Casanova Vidal
73′ Carlos Guzmán Prados
Juan José Gracia Izquierdo73′
73′ Antoni Larrosa García
José Luis Miñano García
Jordi Oribe Manzano
Alfredo Pedraza Arias68′
62′ Pedro Bravo Ponce
Cristian Fernández Rodríguez
62′ Mohamed Chabboura Houh
Cedric Julien Main

Drużyna La Nucía zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną żółtą oraz jedną czerwoną.