Liga hiszpańska - 10. kolejka Segunda B: Sevilla Atlético - Murcia CF 3-0 (2-0)

W meczu 10. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 27 października, drużyna Sevilli Atlético wygrała z Murcia CF 3-0 (2-0). Spotkanie odbyło się na Estadio Jesús Navas.

José Mena 68'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół Sevilli Atlético wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż pięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Pana wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sevilli Atlético, zdobywając bramkę w 17. minucie starcia.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Juan Berrocal z Sevilli Atlético. Była to 23. minuta spotkania.

Drużyna Murcia CF ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 42. minucie Pana po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 2-0.

Na drugą połowę drużyna Murcia CF wyszła w zmienionym składzie, za Higóna, Ayalę weszli Kevin Presa, Isaac Aketxe. Między 55. a 61. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Sevilli Atlético i jedną drużynie przeciwnej.

W 61. minucie Pejiño zastąpił Mohameda Diouriego.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sevilli Atlético w 68. minucie spotkania, gdy José Mena zdobył trzecią bramkę. Po chwili trener Murcia CF postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Manu Justa. Na boisko wszedł Javi Moreno, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Barbosa
61′ Luis Alberto García Pacheco
Julio Iricibar Bayarri
José María Amo Torres
Cristian Galas Nebot
23′ Juan Berrocal González
Johan Alexander Terranova Montoya
Javier Pérez Carabe
José Ángel Ayala Hernández46′
Javier Vázquez López
Víctor Díaz Suárez
61′ Francisco Jesús Crespo García
Manuel Justo Román71′
 68′ 55′ José Mena Rodríguez
José Marco Higón46′
82′ Paulino Miguélez Fernández
David Mayoral Lastras
Pedro Ortiz Bernat
Vicente Manuel Romero Herrera
Diego José García Moreno
Rafael Vicente Hernández57′
 17′, 42′ 79′ Francisco Javier Panadero Pérez
Alejandro Camacho Ramírez
79′ Juan Luis Sánchez Velasco
Javier Moreno Sánchez71′
82′ Carlos Álvarez Rivera
Kevin Presa Duarte46′
61′ Mohamed Bouzaidi Diouri
Christian Perales Moyá

Piłkarze Sevilli Atlético obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.