Liga hiszpańska - 10. kolejka Segunda B: Getafe CF II - Coruxo FC 2-0 (2-0)

27 października na Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 (main) odbyło się starcie 10. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Getafe II i Coruxo. Mecz zakończył się zwycięstwem Getafe II 2-0.

10. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-10-27 11:30 | Stadion: Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 (main) | Arbiter: Jesús Delfa
Getafe CF II
Coruxo FC
2
0
Borja Sánchez 15'
K. Kotsopoulos 39'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna Getafe II wygrała aż trzy razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 11. minucie za Lucasa Fernándeza wszedł Martín Fuentes.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Getafe II w 15. minucie spotkania, gdy Borja Sánchez strzelił pierwszego gola. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Gabriel Furtado z zespołu gospodarzy. Była to 31. minuta pojedynku.

Trzeba było trochę poczekać, aby Kostas Kotsopoulos wywołał eksplozję radości wśród kibiców Getafe II, zdobywając kolejną bramkę w 39. minucie spotkania. W 42. minucie w drużynie Coruxo doszło do zmiany. Pablo Salgueiro wszedł za Jonathana Vilę.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

W 56. minucie w jedenastce Coruxo doszło do zmiany. David Añón wszedł za Barrila. Chwilę później trener Getafe II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Antonio Vargas, a murawę opuścił Borja Sánchez.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Getafe II: Davidowi Albie w 70. i Marcosowi Lavínowi w 77. minucie.

Coruxo FC
77′ Marcos Lavín Rodríguez
Alberto Manuel Domínguez Rivas
Miguel Acosta Mateos
Lucas Fernández Puime11′
70′ David Alba Fernández
José Manuel Rodríguez Morgade
Hugo Díaz Rodríguez
Carlos Torrado Oubiña
Rubén Lobato Cabal
José María Barril Aguado56′
31′ 71′ Gabriel Vinicius de Oliveira Furtado
Antón de Vicente Adrio
 39′ 64′ Kostas Kotsopoulos
Jacobo Trigo Pérez
 15′ 61′ Borja Martínez Sánchez
Pablo Salgueiro González42′
71′ Javier Soler Gandía
David Añón González56′
64′ José Antonio Miranda Boacho
Martín Fuentes Durán11′
61′ Antonio Vargas Jiménez
Óscar Martínez López
José Carlos Márquez Aguilar
Kevin Mendoza Torres
Álvaro Rivero Sánchez
Diego Silva Carrera

Zespół Getafe II zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter nie ukarał zawodników Coruxo żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.