Liga hiszpańska - 10. kolejka Segunda B: Club Recreativo Granada - Marbella FC 0-3 (0-2)

W meczu 10. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 26 października, jedenastka Granady II przegrała z Marbellą 0-3 (0-2). Spotkanie odbyło się na Ciudad Deportiva del Granada CF.

10. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-10-26 16:30 | Stadion: Ciudad Deportiva del Granada CF | Arbiter: Francisco Sáez
Paulo Vitor 31',63'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Drużyna Granady II wygrała aż siedem razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Marbelli w piątej minucie spotkania, gdy Mustafá Azman strzelił pierwszego gola. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Jedenastka gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Marbelli, strzelając kolejnego gola. W 31. minucie wynik na 0-2 podwyższył Paulo Vitor.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Ismaelowi Ruizowi z Granady II. Była to 45. minuta pojedynku. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę otrzymał Alberto López z drużyny gospodarzy. W 54. minucie Jordan Sebban został zastąpiony przez Antonia Arandę.

W 61. minucie kartką został ukarany Álex Bernal, piłkarz Marbelli. Kibice Marbelli nie mogli już doczekać się wprowadzenia Javiera Añóna. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Óscar García. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić kolejnego gola. W 63. minucie w jedenastce Granady II doszło do zmiany. Viedma wszedł za Alberta Lópeza.

W tej samej minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Paulo Vitor z Marbelli. W 72. minucie Mustafá Azman został zmieniony przez Yaimila Medinę, a za Paula Vitora wszedł na boisko Samu Delgado, co miało wzmocnić drużynę Marbelli. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Caia Emersona na Ruiego Sousę.

W 74. minucie sędzia pokazał kartkę Héctorowi Martínezowi, zawodnikowi gospodarzy. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

Manuel Pavón Castro
48′ 63′ Alberto López Jiménez
Daniel Pérez Serrano
74′ Héctor Martínez Torres
Elías Pérez Sastre
45′ Ismael Ruiz Sánchez
Mustafá Azman Zeinha  5′ 72′
54′ Jordan Sebban
Paulo Vitor Fernandes Pereira  31′, 63′ 78′
Adrián Butzke Benavides
Óscar García Guerrero63′
72′ Caio Emerson Pereira Marques da Silva
Saúl González Real
54′ Antonio José Aranda Subiela
Javier Añón Esteban63′
63′ Alejandro Viedma Vega
Samuel Delgado Serna78′
72′ Rui Pedro da Silva e Sousa
Alejandro Damián Faurlin
Rubén Sánchez Pérez Cejuela
Yaimil José Medina Rodríguez72′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Granady II, a zawodnikom gości przyznał jedną.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.