Liga hiszpańska - 10. kolejka Segunda B: Cádiz CF II - CP Villarrobledo 1-0 (1-0)

W meczu 10. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 27 października, zespół Cádizu II wygrał z Villarrobledo 1-0 (1-0). Pojedynek odbył się na Campo Ramón Blanco Rodríguez w Puerto Realu.

Víctor Morillo 18'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu zdobył Víctor Morillo dla drużyny Cádizu II. Bramka padła w tej samej minucie.

Między 23. a 34. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Villarrobledo i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Cádizu II.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Villarrobledo: Rubénowi Sánchezowi w 52. i Josemiemu Peronie w 53. minucie. W tej samej minucie Diego Toribio zastąpił Daniego Lozana.

W 55. minucie w jedenastce Cádizu II doszło do zmiany. Manuel Nieto wszedł za Herlina Lina. W 64. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Sergia Gonzáleza z Cádizu II, a w 65. minucie Daniego Lozana z drużyny przeciwnej. Trener Villarrobledo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ismę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Teo Tirado.

W 70. minucie Sergio González został zmieniony przez Javiego Péreza, a za Víctora Morilla wszedł na boisko Mamady Diarra, co miało wzmocnić drużynę Cádizu II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Agustína Alonsa na Borję Collado. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania arbiter przyznał kartkę Manuelowi Niecie z Cádizu II. W drugiej połowie nie padły gole.

José Miguel Perona Andrés53′
64′ 70′ Sergio González Martínez
Juan Manuel Montero Sánchez
Iván Robles Dos Santos
Daniel Rubio de la Cruz25′
Javier Duarte Egea
Ignacio Segura Carrión
23′ 55′ Herlin Hernán Lino Pluas
Teodoro José Tirado García66′
 18′ 82′ Víctor Manuel Morillo Gómez
Borja Collado Ruiz73′
70′ Francisco Javier Pérez Roales
Daniel Lozano Pérez53′ 65′
Iván Chapela López
José Antonio Rodríguez Múnera
82′ Mamady Diarra
Ismael Álvarez Lohoba66′
55′ 78′ Manuel Nieto Sánchez

Seth Airam Vega Ramírez

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Cádizu II, natomiast zawodnikom gości przyznał pięć.