Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: UD Melilla - Getafe CF II 1-0 (0-0)

25 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Melilli i Getafe II. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Melilli 1-0.

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 12:00 | Stadion: Estadio Álvarez Claro | Arbiter: Francisco Fernández
UD Melilla
Getafe CF II
1
0
Carri 59'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał David Ramos z Melilli. Była to 33. minuta pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 49. minucie kartką został ukarany Josete Miranda, piłkarz Getafe II. W 57. minucie Juanan Entrena został zmieniony przez Mawiego.

Jedyną bramkę meczu zdobył Carri dla drużyny Melilli. Bramka padła w tej samej minucie. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę otrzymał Benjamín Garay z zespołu gospodarzy.

Trener Getafe II postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Merveille'a Ndockyta i na pole gry wprowadził napastnika Álvara Rivera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 80. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Melilli: Carri, Ruano, na ich miejsce weszli: Hicham, Deco. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ángela Sáncheza, Bori Sáncheza zajęli: Antonio Vargas, Pesca. W 84. minucie sędzia wręczył kartkę Mawiemu z Melilli.

Hugo Díaz Rodríguez
65′ Benjamín Garay
Juan Antonio Iglesias Sánchez
José Gabriel Romero López
Borja Martínez Sánchez89′
 59′ 83′ José María Carrión Gallardo
José Antonio Miranda Boacho49′
Jon Ceberio Mutuberria
Merveille Valthy Streeker Ndockyt74′
57′ Juan Antonio Entrena Gálvez
Florent Gregoire Poulolo
Héctor Gómez Domínguez
Hugo Duro Perales
33′ David Ramos Guillén
José Carlos Márquez Aguilar
90′ Juan Ramón Ruano Santana
Javier Soler Gandía
90′ Fernando Pérez Quijada
Antonio Vargas Jiménez80′
83′ Hicham Khaloua
Raúl Pescador Caballero89′
57′ 84′ Manuel Sánchez Aragón
Álvaro Rivero Sánchez74′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Melilli otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.