Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: SD Ejea - Orihuela CF 4-0 (1-0)

25 sierpnia w Ejea de losie Caballeros odbyło się spotkanie 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Ejea i Orihueli. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Ejea 4-0.

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 12:00 | Stadion: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros | Arbiter: Gerard Brull
Ramón López 83'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ejea w szóstej minucie spotkania, gdy Albert Torras zdobył pierwszą bramkę.

Między 18. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Ejea oraz dwie drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Ejea.

W 48. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Joe Olivera z Ejea, a w 52. minucie Pedro Inglésa z drużyny przeciwnej.

W 53. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Albert Torras z Ejea.

Prawie natychmiast David Ballarín wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ejea, zdobywając kolejną bramkę w 54. minucie starcia. W 55. minucie Cases został zmieniony przez Chechu Floresa.

Między 55. a 78. minutą, boisko opuścili piłkarze Ejea: David Mainz, Albert Torras, na ich miejsce weszli: Ramón López, Lucho Sánchez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Pitu, Pedro Inglésa zajęli: Nico González, Luis Gilabert. W 79. minucie kartkę dostał Nacho Porcar z Orihueli.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ejea w 83. minucie spotkania, gdy Ramón López strzelił czwartego gola. Na pięć minut przed zakończeniem meczu w zespole Ejea doszło do zmiany. Nacho Lafita wszedł za Manu Molinę.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-0.

Maximiliano Javier Amondarain Colzada44′
21′ David López Nadales
Juan Pedro Pina Martínez
48′ José Manuel Martínez Oliver
Brian Pallarés Blasco
 6′, 53′ (k.) 41′ 78′ Albert Torras Crespo
Andrés José Sánchez Franco
 54′ David Ballarín Correas
José María Cases Hernández55′
64′ David Emilio Mainz Navarro
Juan Carlos Fernández Marín55′
85′ Manuel Molina Rodríguez
David Ruiz Pascual
85′ Jorge Ignacio Lafita Castillo
Francisco Javier Flores Gómez55′
64′  83′ Ramón López Olivan
Luis Gilabert Badal69′
78′ Luis Sánchez Cedrés
Francisco José Nicolás González55′

Rubén Solano Sánchez

Sędzia w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Orihueli, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Zawodnicy Ejea otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.