Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: RCD Espanyol Barcelona II - FC Andorra 2-0 (0-0)

25 sierpnia w Departamencie centralnym Adrià de Besòs odbył się mecz 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Espanyolu Barcelona II i FC Andorra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Espanyolu Barcelona II 2-0.

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 12:00 | Stadion: Ciutat Esportiva Dani Jarque | Arbiter: Lluís Bestard
RCD Espanyol Barcelona II
FC Andorra
2
0
Max Marcet 55'
M. Ezzarfani 64'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Max Marcet wywołał eksplozję radości wśród kibiców Espanyolu Barcelona II , zdobywając bramkę w 55. minucie starcia. W 61. minucie za Marca Manchóna wszedł Josimar Quintero.

W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze FC Andorra : Ferràn Tacón, Ludo, a na ich miejsce weszli Miguel Palanca, Rubén Bover.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Espanyolu Barcelona II w 64. minucie spotkania, gdy Mohamed Ezzarfani strzelił z karnego drugiego gola. Między 65. a 79. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 75. minucie Javi Martos został zmieniony przez Áleksa Pachóna, co miało wzmocnić drużynę FC Andorra. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Víctora Gómeza na Ferrana Jutglę w 82. minucie oraz Nica Melameda na Ivána Gila w tej samej minucie. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Kevin Nicolás Ratti Fredes
79′ Ignacio González Ruiz
Federico Bessone Luna
82′ Víctor Gómez Perea
Oriol Dot Codina
Iago Indias Fernández
Francisco Javier Martos Espigares75′
65′ Ricard Pujol Amat
Adrià Vilanova Chaure
 64′ (k.) Mohamed Ezzarfani
Rubén Bover Izquierdo61′
61′ Marc Manchón Armans
Miguel Palanca Fernández61′
90′ Nicolás Melamed Ribaudo
Martí Riverola Bataller
Damiá Sabater Tous
Moussa Sidibé
Carles Soria Grau
Ernest Forgàs Pallarès
 55′ Max Marcet Mayor
Mouhamadou Keita67′
Joan García Pons
Miguel Bañuz Antón
Roman Tugarinov
Joan Cervós Moro
90′ Iván Gil Calero
Raul Feher
82′ Ferran Jutlgà Blanc
Miguel Loureiro Ameijeda
61′ Josimar Aldair Quintero Quintero
Ludovic Clemente Garcés61′
Jofre Carreras Pagès
Ferràn Tacón Jiménez61′
Pau Martínez Gil
Alejandro Pachón Párraga75′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Espanyolu Barcelona II, natomiast zawodnikom gości pokazał jedną.