Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: CE Sabadell FC - CD Castellón 0-2 (0-2)

W pojedynku 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 25 sierpnia, zespół CE Sabadell przegrał z Castellónem 0-2 (0-2).

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 19:00 | Stadion: Estadi de la Nova Creu Alta | Arbiter: Antonio Monter
Jamelli 43'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć meczów zespół Castellónu wygrał cztery razy i tyle samo razy przegrywał. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Castellónu w 16. minucie spotkania, gdy César Díaz strzelił pierwszego gola.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom CE Sabadell: Gregowi Sierze w 28. i Edgarowi Hernándezowi w 33. minucie.

Drużyna CE Sabadell ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gości, zdobywając kolejną bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Jamelli.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Drugą połowę jedenastka CE Sabadell rozpoczęła w zmienionym składzie, za Xaviego Boniqueta, Jesúsa Olmę weszli Pedro Capó, Aarón Rey. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Satrústegui z Castellónu. Była to 50. minuta starcia.

W 61. minucie Óscar Rubio został zastąpiony przez Aitora Pascuala.

Víctor García Marín
46′ Jesús Olmo Lozano
Joseba Muguruza Bengoa
61′ Óscar Rubio Fauria
Francisco Regalón Cerezo
46′ Xavier Boniquet Rodríguez
Carles Salvador Vidal
28′ Gregorio Sierra Pérez
David Cubillas Peña
33′ Edgar Hernández Marcé
Rafael Gálvez Cerillo79′
46′ Pedro Luis Capó Payeras
Íñigo Muñoz Cuevas85′
61′ Aitor Pascual Sejias
Pablo Carmelo Roig Burgui
Jurgi Oteo Gómez
Javier Serra Arcos75′
46′ Aarón Rey Sánchez
Alfredo Gutiérrez Carrillo

Arbiter wręczył dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Castellónu pokazał jedną.