Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: Cádiz CF II - Real Murcia CF 2-1 (0-1)

W spotkaniu 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 25 sierpnia, zespół Cádizu II wygrał z Realem Murcia 2-1 (0-1).

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 18:30 | Stadion: Campo Ramón Blanco Rodríguez | Arbiter: Antonio Alberola
Juanma Bravo 36'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 12. minucie sędzia przyznał kartkę Mamadou Mbayemu z Cádizu II.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Realu Murcia w 36. minucie spotkania, gdy Juanma Bravo strzelił pierwszego gola. W 39. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Álvara Rodrígueza z Realu Murcia, a w 44. minucie Sergia Gonzáleza z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Realu Murcia.

W 61. minucie za Sergia Péreza wszedł Ivan Chapela. W następstwie utraty gola trener Realu Murcia postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Manola Péreza i na pole gry wprowadził napastnika Víctora Curtę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W tej samej minucie bramkę wyrównującą zdobył z rzutu karnego Sergio González.

Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku w jedenastce Cádizu II doszło do zmiany. Javi Pérez wszedł za Víctora Morilla.

Szybko po stracie gola zespół gospodarzy objął prowadzenie. W 83. minucie wynik ustalił Javi Pérez.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Kevin Martín García Martínez
 78′ (k.) 44′ Sergio González Martínez
Eduardo Luna Cano
12′ Mamadou Mbaye
Iván Pérez Vicente72′
Iván Robles Dos Santos
Álvaro Rodríguez Pérez39′
Javier Duarte Egea
Juan Manuel Bravo Alcántara  36′
79′ Víctor Manuel Morillo Gómez
Alejandro Martínez Peñalver64′
61′ Sergio Pérez Jaén
José Manuel Raigal Gil
79′  83′ Francisco Javier Pérez Roales
Víctor Curto Ortiz78′
61′ Iván Chapela López
Marcos Javier Legaz Paleo64′
Mamady Diarra
Alberto Toril Domingo

Sędzia wręczył dwie żółte kartki piłkarzom Cádizu II, natomiast zawodnikom gości pokazał jedną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast drużyna Realu Murcia w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.