Liga hiszpańska - 1. kolejka Segunda B: Algeciras CF - Formac Villarrubia CF 0-0

W meczu 1. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 25 sierpnia, zespół Algecirasu zremisował z Villarrubią 0-0.

1. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-08-25 20:00 | Stadion: Estadio Nuevo Mirador | Arbiter: Jesús Delfa
Algeciras CF
Formac Villarrubia CF
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 44. minucie arbiter przyznał kartkę Juliowi de Dios z Villarrubii.

W 59. minucie w drużynie Algecirasu doszło do zmiany. Antoñito wszedł za Jorge Barbę. W 60. minucie Víctor Algisí zastąpił Carlosa Martíneza.

Między 68. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy Algecirasu: Caturla, Mario Martos, na ich miejsce weszli: Pablo Ganet, Tote. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Arroya, Sergia Arribasa zajęli: Fran Cortés, Piojo. Między 87. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Villarrubii i jedną drużynie przeciwnej.

Ricardo Jorge Gomes Carvalho
59′ Jorge Barba González
Alejandro Adrián Hernández Santiago
68′ Francisco Jesús Caturla Corpas
Antonio Jesús Seoane Ochoa87′
75′ Mario Martos Serrano
Francisco Javier Cortés Montoro71′
68′ Pablo Ganet Cómitre
Javier González Mora
59′ 90′ Antonio Manuel González Gómez
Pablo Jiménez Hernández
75′ Alejandro López Escalante
José Alberto Moreno Martínez78′ 90′
Karim Aboubakar
Francisco José Fernández González

Zespół Algecirasu miał 13 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Villarrubii wręczył cztery.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.