FC Cartagena - CD Tenerife 0-0. Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda División

W meczu 35. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 18 kwietnia, zespół Cartagenej zremisował z CD Tenerife 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Municipal Cartagonova.

35. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-04-18 18:15 | Stadion: Estadio Municipal Cartagonova | Arbiter: Oliver De La Fuente Ramos
FC Cartagena
CD Tenerife
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między trzecią a 38. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Cartagenej i jedną drużynie przeciwnej.

W 59. minucie za Giorgiego Aburjanię wszedł Ramon Azeez. W tej samej minucie w jedenastce Cartagenej doszło do zmiany. Toni Datković wszedł za Carlosa Morena.

W tej samej minucie trener Cartagenej postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Nacho Gil, a murawę opuścił Berto Cayarga. A trener CD Tenerife wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Nona. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Germán Valera. Od 66. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Cartagenej i jedną drużynie przeciwnej.

Między 76. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy CD Tenerife: Samuel Shashoua, Javier Alonso, Fran Sol, Sergio González, na ich miejsce weszli: Emmanuel Apeh, Alberto Jiménez, Jorge Zarfino, Joselu. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Antoñita, José Jurada zajęli: David Santisteban, Kleandro Lleshi.

Daniel Hernández Santos
80′ Antonio Jesús Regal Angulo
Shaquell Moore
23′ Raúl Rodríguez Navas
Nikola Šipčić
3′ 59′ Carlos David Moreno Hernández
Carlos Ruiz Arenaga
David Forniés Aquilino
Otar Kakabadze
38′ 59′ Giorgi Aburjania
Sergio González Martínez82′
59′ Alberto Cayarga Fernández
Germán Valera Karabinaite34′ 65′
Eladio Zorrilla
Javier Alonso Bello66′ 76′
86′ José Ángel Jurado de la Torre
Jon Ander Serantes Simon
59′ Toni Datković
Alberto Jiménez Benítez76′
Julián Javier Delmás Germán
Carlos Pomares Rayo
59′ Ramon Azeez
David Rodríguez Ramos
Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar
Félix Rafael Alonso Expósito
59′ 90′ Ignacio Gil de Pareja Vicent
David González Plata65′
86′ 90′ Kleandro Lleshi
Jorge Giovani Zarfino Calandria76′
Eduardo Martínez Escobedo
Emmanuel Apeh76′
80′ David Santisteban García
José Luis Moreno Barroso82′
Edward Campbell Sutherland
Jorge Padilla Soler

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter ukarał żółtymi kartkami pięciu piłkarzy Cartagenej. Pokazał im trzy żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Zawodnicy gości otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.