CF Fuenlabrada - CD Mirandés 0-1 (0-0). Liga hiszpańska - 18. kolejka Segunda División

W meczu 18. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 12 grudnia, jedenastka Fuenlabrady przegrała z Mirandésem 0-1 (0-0). Starcie odbyło się na Estadio Fernando Torres.

18. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-12-12 20:30 | Stadion: Estadio Fernando Torres | Arbiter: Dámaso Arcediano Monescillo
CF Fuenlabrada
CD Mirandés
0
1
Genaro Rodríguez 59'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Mirandésu wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Javi Muñoz z Mirandésu. Była to 29. minuta pojedynku.

Jedyną bramkę meczu dla Mirandésu zdobył Genaro Rodríguez w 59. minucie. Asystę przy bramce zanotował Erik Jirka.

Kibice Fuenlabrady nie mogli już doczekać się wprowadzenia Francisca Feuillassiera. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Moi Delgado. W 65. minucie w drużynie Fuenlabrady doszło do zmiany. Óscar Pinchi wszedł za Áleksa Mulę. W 74. minucie Adrián Diéguez został zastąpiony przez Ibana Salvadora.

Od 76. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Od 76 minuty boisko opuścili piłkarze Mirandésu: Pablo Martínez, Ricardo Schutte, Pacheco, na ich miejsce weszli: Nicolas Jackson, Sergio Moreno, Mohamed Ezzarfani. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aboubakary'ego Kantégo, Randy'ego Nteki zajęli: Tahiru Awudu, Álvaro Aguado.

Víctor Gómez Perea
90′ Alejandro Sotillos Miarmau
Genaro Rodríguez Serrano  59′
Juan Manuel Marrero Monzón
Pablo Trigueros Estrada
76′ Antonio Cristian Glauder García
Javier Jiménez Moreno90′
74′ Adrián Diéguez Grande
Iván Martín Núñez90′
65′ Alejandro Miguel Mula Sanchez
Víctor Andrés Meseguer Cavas
65′ Moises Delgado
Erik Jirka
Marquez Crespo Cristóbal
Javier Muñoz Jiménez29′
82′ Randy Nteka
Pablo Martínez Andrés76′
82′ Aboubakary Kanté
Bojan Letić
82′ Álvaro Aguado Méndez
Carlos Julio Martínez Rivas
65′ Francisco Feuillassier Ábalo
Antonio Jesús Caballero Ramírez
Aldair Amarildo Fuentes Siguas
Naïs Djouahra
Alejandro Velasco Fariñas
Mohamed Ezzarfani90′
82′ Tahiru Awudu
Andrés García Mohedano
65′ Óscar Francisco García Quintela
Nicolas Jackson76′
74′ Iván Salvador Edu
Sergio Moreno Martínez85′

Jedenastka Fuenlabrady miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał pięciu zmian. Natomiast drużyna Mirandésu w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.