CF Fuenlabrada - AD Alcorcón 0-0. Liga hiszpańska - 22. kolejka Segunda División

22 stycznia na Estadio Fernando Torres odbył się pojedynek 22. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Fuenlabrady i AD Alcorcón. Mecz zakończył się remisem 0-0.

22. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-01-22 19:00 | Stadion: Estadio Fernando Torres | Arbiter: Daniel Jesús Trujillo Suárez
CF Fuenlabrada
AD Alcorcón
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Antonia Cristiana z Fuenlabrady, a w 20. minucie Ernesta Gómeza z drużyny przeciwnej.

Trener Fuenlabrady postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Aboubakary Kanté, a murawę opuścił Borja Garcés. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem sędzia pokazał kartki Ibanowi Salvadorowi z Fuenlabrady oraz Víctorowi Garcíi z jedenastki gości.

W 61. minucie Álex Mula został zmieniony przez Óscara Pinchiego. W 70. minucie kartkę dostał Juan Aguilera, piłkarz gości. W tej samej minucie w zespole Fuenlabrady doszło do zmiany. Francisco Feuillassier wszedł za Ibana Salvadora.

Chwilę później trener AD Alcorcón postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Ernesta Gómeza. Na boisko wszedł Dani Ojeda, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Fuenlabrada: Adriánowi Diéguezowi w 76. i Mikelowi Iribasowi w 80. minucie.

Dani Jimenez
80′ Mikel Iribas Aliende
Víctor Hugo García Hernández60′
Rubén Pulido Peñas
David Fernández Cortázar
76′ Adrián Diéguez Grande
José León Bernal
3′ Antonio Cristian Glauder García
José Carlos Ramírez Suárez
Alejandro Velasco Fariñas
Juan Manuel Bravo Alcántara
Randy Nteka
Ernesto Gómez Muñoz20′ 74′
60′ 70′ Iván Salvador Edu
Óscar Arribas Pasero90′
Marquez Crespo Cristóbal
Hugo Fraile Martín86′
61′ Alejandro Miguel Mula Sanchez
Juan Aguilera Núñez70′
46′ Borja Garcés Moreno
Richard Boateng86′
70′ Francisco Feuillassier Ábalo
Álvaro Juan De la Torre Sánchez90′
61′ Óscar Francisco García Quintela
Alejandro Escardó Llamas
46′ Aboubakary Kanté
Iván Martínez Gonzálvez74′

Daniel Ojeda Saranova74′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał cztery żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom AD Alcorcón przyznał trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół AD Alcorcón w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.