CE Sabadell FC - CF Fuenlabrada 1-2 (1-1). Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda División

28 listopada na Estadi de la Nova Creu Alta odbył się mecz 15. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami CE Sabadell i Fuenlabrady. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Fuenlabrady 2-1.

15. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-11-28 16:00 | Stadion: Estadi de la Nova Creu Alta | Arbiter: Luis Mario Milla Alvéndiz
Óscar Rubio 88' (samob.)

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W drugiej minucie do własnej bramki trafił zawodnik Fuenlabrady Adrián Diéguez.

W 27. minucie kartką został ukarany Juan Fernández, piłkarz CE Sabadell.

Trzeba było trochę poczekać, aby Álex Mula wywołał eksplozję radości wśród kibiców Fuenlabrady, strzelając gola w 28. minucie spotkania. W ostatniej minucie pierwszej połowy kartkę otrzymał Pol Valentín z drużyny gości.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę jedenastka CE Sabadell rozpoczęła w zmienionym składzie, za Juana Hernándeza wszedł Xavi Boniquet. W 57. minucie Francisco Feuillassier zastąpił Randy'ego Ntekę.

W tej samej minucie w zespole CE Sabadell doszło do zmiany. Jaime Sánchez wszedł za Aleiksa Cocha. W 60. minucie arbiter pokazał kartkę Gorce Guruzecie, zawodnikowi gospodarzy. Chwilę później trener CE Sabadell postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Aarón Rey, a murawę opuścił Edgar Hernández.

Trener Fuenlabrady postanowił zagrać agresywniej. W 66. minucie zmienił pomocnika Áleksa Mulę i na pole gry wprowadził napastnika Óscara Pinchiego, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego drużyna zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie. Między 66. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy Fuenlabrady: Aboubakary Kanté, Pol Valentín, Iban Salvador, na ich miejsce weszli: Tahiru Awudu, Mikel Iribas, Álvaro Aguado. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ángela Martíneza, Gorki Guruzety zajęli: Iker Undabarrena, Stoichkov. Między 71. a 84. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 88. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik CE Sabadell Óscar Rubio. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2.

Pol Freixanet Viejo
88′ (samob.) Óscar Rubio Fauria
Pol Valentín Sancho45′ 86′
27′ Juan Fernández Blanco
Alejandro Sotillos Miarmau
57′ Aleix Coch Lucena
Adrián Diéguez Grande 2′ (samob.)
Adrián Cuevas Algeciras
Antonio Cristian Glauder García
Víctor García Raja
Marquez Crespo Cristóbal
63′ Edgar Hernández Marcé
Francisco Feuillassier Ábalo57′
46′ Juan Hernández García
Alejandro Miguel Mula Sanchez  28′ 66′
Pierre Cornud
Iván Salvador Edu84′ 87′
80′ Ángel Martínez Cervera
Ismaila Pathé Ciss
60′ 80′ Gorka Guruzeta Rodríguez
Aboubakary Kanté66′
Diego Licinio Lázaro Fuoli
José Javier Belman Calvo
Jesús Olmo Lozano
Dragan Rosić
57′ 71′ Jaime Sánchez Muñoz
Moises Delgado
David Astals Barrera
Mikel Iribas Aliende86′
46′ Xavier Boniquet Rodríguez
Juan Manuel Marrero Monzón
Pedro Luis Capó Payeras
Rubén Pulido Peñas
80′ Juan Diego Molina Martínez
Álvaro Aguado Méndez87′
Héber Pena Picos
Aldair Amarildo Fuentes Siguas
Antonio Romero Boza
Randy Nteka57′ 73′
80′ Iker Undabarrena Martínez
Alejandro Velasco Fariñas
Josu Ozkoidi Alba
Tahiru Awudu66′
63′ Aarón Rey Sánchez
Óscar Francisco García Quintela66′

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, natomiast w drugiej dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.