CE Sabadell FC - Albacete Balompié 0-0. Liga hiszpańska - 27. kolejka Segunda División

W meczu 27. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 26 lutego, drużyna CE Sabadell zremisowała z Realem Betis 0-0. Spotkanie odbyło się na Estadi de la Nova Creu Alta.

27. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-02-26 19:00 | Stadion: Estadi de la Nova Creu Alta | Arbiter: Saúl Ais Reig
CE Sabadell FC
Albacete Balompié
0
0

Było to starcie drużyn broniących się przed spadkiem. Spotkał się 18. i 21. zespół Segunda División.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom CE Sabadell: Pierre'owi Cornudowi w 47. i Víctorowi Garcíi w 52. minucie. Kibice CE Sabadell nie mogli już doczekać się wprowadzenia Xaviego Boniqueta. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Adri Cuevas.

W 70. minucie Juan Hernández został zmieniony przez Aaróna Reya. Po chwili trener Realu Betis postanowił bronić wyniku. W 77. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Manu Fustera wszedł Diego Caballo, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gości utrzymać remis. Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku żółtą kartkę otrzymał Alberto Benito z Realu Betis.

W 90. minucie czerwoną kartkę obejrzał Álvaro Arroyo, tym samym drużyna gości musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W pierwszej minucie doliczonego czasu meczu karnego dla CE Sabadell nie wykorzystał Edgar Hernández strzelając obok bramki.

Ivan Kecojević
60′ Adrián Cuevas Algeciras
Francisco García Solsona
52′ Víctor García Raja
Álvaro José Jiménez Guerrero
70′ Gorka Guruzeta Rodríguez
Eddy Silvestre Pascual İsrafilov
70′ Juan Hernández García
Manuel Fuster Lázaro77′
47′ 77′ Pierre Cornud
Daniel Alejandro Torres Rojas
Iker Undabarrena Martínez
Roman Zozulja88′
77′ Juan Diego Molina Martínez
Javier Jiménez García
60′ Xavier Boniquet Rodríguez
Jean Jules Sepp Mvondo88′
Ángel Martínez Cervera
Pedro Tanausú Domínguez Placeres
77′ Héber Pena Picos
Diego Cortés Vargas
Antonio Romero Boza
Emiliano Gómez Dutra
70′ 90′ (k.) Edgar Hernández Marcé
Alfredo Ortuño Martínez81′
77′ Iosu Ozkoidi Alba
Cedric Wilfried Teguia Noubi
70′ Aarón Rey Sánchez
Samuel Vazquez Diaz

Przewaga drużyny CE Sabadell w posiadaniu piłki była ogromna (67 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół Realu Betis w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.