CD Villa de Fortuna - Cádiz CF 0-7 (0-2). Puchar Króla

2 grudnia na Estadio Enrique Roca de Murcia w Murcji odbył się mecz rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami CD Villa de Fortuna a Cádizu. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Cádizu 7-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 4,000 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-12-02 21:00 | Stadion: Estadio Enrique Roca de Murcia | Widzów: 4000 | Arbiter: Juan Martínez Munuera
M. Osmajić 86'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W pierwszych minutach spotkania bramkę zdobył Alvaro Negredo. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Iván Chapela.

Niedługo później Álvaro Jiménez wywołał eksplozję radości wśród kibiców Cádizu , zdobywając kolejną bramkę w 13. minucie starcia. Asystę przy golu zanotował Alvaro Negredo.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 52. minucie Adri został zmieniony przez Nicolása Carrasca.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W tej samej minucie Alvaro Negredo ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-3. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Alejo.

Między 53. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy CD Villa de Fortuna : Ivan Albert, Jed, Luis Galindo, Aimane Hassi, na ich miejsce weszli: Jony Martínez, Javier Ruiz, Rocamora, Juanjo. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Carlosa Akapa, Álvara Bastidy, Ivána Chapeli zajęli: Isaac Carcelén, Martín Calderón, Milutin Osmajić. W 61. minucie arbiter ukarał kartką Carlosa Akapa, piłkarza Cádizu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Cádizu w 79. minucie spotkania, gdy Marcos López zdobył czwartą bramkę. Bramka padła po podaniu Aleja.

Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku sędzia pokazał kartkę Pepe Gómezowi z drużyny CD Villa de Fortuna.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Cádizu w 81. minucie spotkania, gdy Martín Calderón strzelił piątego gola. Przy zdobyciu bramki ponownie pomógł Alvaro Negredo.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W 86. minucie na listę strzelców wpisał się Milutin Osmajić. Bramka padła po podaniu Isaaca Carceléna.

Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania w drużynie Cádizu doszło do zmiany. Alberto Perea wszedł za Falego Jiméneza.

W 90. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Alvaro Negredo z Cádizu. Asystę zaliczył Martín Calderón.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-7.

Carlos Akapo Martínez61′ 69′
80′ José Gómez García
Álvaro Bastida Moya78′
52′ Adrián Martínez Ramírez
Iván Alejo Peralta
61′ Luis Galindo López
Iván Chapela López78′
73′ Aimane Hassi El Bekkali
Rafael Jiménez Jarque88′
53′ Ivan Albert Nieto
Álvaro José Jiménez Guerrero  13′
53′ Jed Lee Johnson
Martín Manuel Calderón Gómez78′  81′
53′ Jonatan Martínez Ramírez
Alejandro Fernández Iglesias
53′ Javier Ruiz Garre
Jens Jønsson
Mario Santiago Vallejos
Milutin Osmajić78′  86′
52′ Nicolás Damián Carrasco Gómez
Salvador Sánchez Ponce
Miguel Ángel Falcón Bornay
Florin Andone
61′ Alberto Rocamora Muñoz
Alberto Perea Correoso88′
73′ Juan José Vega Alarcón
Rubén Sobrino Pozuelo

Zespół Cádizu był w posiadaniu piłki przez 73 procent czasu gry, przełożyło się to na okazałe zwycięstwo w tym meczu.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna CD Villa de Fortuna w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast jedenastka Cádizu w drugiej połowie dokonała czterech zmian.