CD Mirandés - CD Tenerife 0-0. Liga hiszpańska - 32. kolejka Segunda División

21 kwietnia na Estadio Municipal de Anduva w Mirandzie de Ebro odbyło się starcie 32. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Mirandésu i CD Tenerife. Mecz zakończył się remisem 0-0.

32. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-04-21 19:00 | Stadion: Estadio Municipal de Anduva | Arbiter: Iosu Galech Apezteguía
CD Mirandés
CD Tenerife
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Drużyna CD Tenerife wygrała aż pięć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko trzy.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 45. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom CD Tenerife: Carlosowi Ruizowi i Valentínowi Vadzie.

Drugą połowę drużyna Mirandésu rozpoczęła w zmienionym składzie, za Simóna Morena wszedł Naïs Djouahra. W 63. minucie Joselu zastąpił Frana Sola.

Kibice CD Tenerife nie mogli już doczekać się wprowadzenia Samuela Shashouę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 17 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Valentín Vada. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartką został ukarany Carlos Pomares, piłkarz gości. Chwilę później trener Mirandésu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Genaro Rodríguez, a murawę opuścił Álex López.

Między 73. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Mirandésu: Cristo González, Pablo Martínez, na ich miejsce weszli: Mario Barco, Mohamed Ezzarfani. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Emmanuela Apeha, Nona zajęli: Germán Valera, Shaquell Moore. Między 84. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Carlos Pomares Rayo69′
73′ Alejandro López Moreno
David González Plata83′
79′ Pablo Martínez Andrés
Alberto Jiménez Benítez
Víctor Andrés Meseguer Cavas
Aitor Sanz Martín
Javier Muñoz Jiménez
Valentín Vada45′ 63′
46′ Simón Moreno Barroso
José Luis Moreno Barroso63′
73′ Cristo Ramón González Pérez
David Rodríguez Ramos
73′ 88′ Genaro Rodríguez Serrano
Félix Rafael Alonso Expósito
73′ Mario Barco Vilar
Samuel Shashoua63′
46′ Näis Djouahra
Jorge Padilla Soler
79′ Mohamed Ezzarfani
Francisco Sol Ortiz63′
Nicolas Jackson
Germán Valera Karabinaite77′ 89′
Sergio Moreno Martínez

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Mirandésu dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy pięć.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.