CD Mensajero - Real Saragossa 0-1 (0-0). Puchar Króla

1 grudnia na Estadio Silvestre Carrillo w Santa Cruz de la Palmie odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami Mensajera a Saragossy. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Saragossy 1-0, który wywalczyła awans. Pojedynek obejrzało 353 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-12-01 16:30 | Stadion: Estadio Silvestre Carrillo | Widzów: 353 | Arbiter: Gorka Sagues Oscoz
CD Mensajero
Real Saragossa
0
1
Enrique Clemente 80'

Od pierwszych minut zespół Saragossy zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Mensajera była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 23. minucie Jesús Valentín został zmieniony przez Frana Acostę.

Trener Saragossy postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Alberta Zapatera. Na boisko wszedł Francho Serrano, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie w jedenastce Saragossy doszło do zmiany. Álvaro Giménez wszedł za Ivana Azóna.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Mensajero: Ruymánowi Arteadze w 71. i Ale Gonzálezowi w 79. minucie.

Jedyną bramkę meczu dla Saragossy zdobył Enrique Clemente w 80. minucie. W zdobyciu bramki pomógł César Yanis.

Carlos Nieto Herrero
23′ Jesús Miguel Valentín Rodríguez
César Augusto Yanis Velasco82′
53′ Alejandro Martín Benítez
Alberto Zapater Arjol64′
64′ Jesus Cruz Cabrera
Íñigo Eguaras Álvarez
71′ Ruymán Arteaga García
James Omonigho Igbekeme46′
53′ Wilson Antonio Cuero Llano
Ivan Azón Monzón64′
64′ Eduardo Farias Machado de Salles Filho
Adrián González Morales84′
Nauzet Santana García
Carlos Calavia Larroya
23′ Francisco José Acosta Arvelo
Miguel Angel Sanz Campos
Juan David Marín Velázquez
Josep María Chavarría Pérez
64′ David Díaz Domínguez
Alejandro Francés Torrijo
53′ Yeray González Luis
Francho Serrano Gracia64′
64′ Salifo Caropitche
Valentín Vada
53′ 79′ Alejandro González Hernández
Álvaro Giménez Candela64′
Josué Medina León
Miguel Puche García

Zespół Saragossy był w posiadaniu piłki przez 100 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Arbiter nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Mensajera przyznał dwie żółte.