CD Lugo - UD Ibiza 0-0. Liga hiszpańska - 19. kolejka Segunda División

5 grudnia na Estadio Anxo Carro odbył się pojedynek 19. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Lugo i UD Ibiza. Mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 2 360 widzów.

19. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-12-05 18:15 | Stadion: Estadio Anxo Carro | Widzów: 2360 | Arbiter: Víctor García Verdura
CD Lugo
UD Ibiza
0
0

Zespół Lugo przed meczem zajmował 17. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Od pierwszych minut drużyna Lugo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki UD Ibiza była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na murawie, jak to często zdarzało się Lugo w tym sezonie, pojawił się Canella, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 34. minucie Oresta Lebedenkę.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Lugo: Xaviemu Torresowi w 40. minucie i Juanpemu w pierwszej minucie doliczonego czasu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie sędzia pokazał kartkę Gonzalowi Escobarowi, zawodnikowi gości. W 70. minucie za José Carrilla wszedł Manu Barreiro.

W 71. minucie w zespole Lugo doszło do zmiany. Alberto Rodríguez wszedł za Carlosa Pitę. Chwilę później trener UD Ibiza postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Davo, a murawę opuścił Cristian. Od 74 minuty boisko opuścili zawodnicy UD Ibiza: Mateusz Bogusz, Sergio Castel, Nono, Manu Molina, na ich miejsce weszli: Miky Villar, Guerrero, Javi Vázquez, Papa Diop. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Juanpego, Ricarda Sáncheza zajęli: Hugo Rama, Edu Campabadal.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Manu Barreirowi z Lugo.

Germán Parreño Boix
80′ Ricard Sánchez Sendra
Francisco Grimà Aguilera
Diego Alende López
Alejandro Gálvez Jimena
Juan Antonio Ros Martínez
Juan Fernández Blanco
34′ Orest Lebedenko
Gonzalo Daniel Escobar53′
45′ 80′ Juan Pedro Jiménez Melero
Javier Pérez Mateo
71′ Carlos Pita González
Cristian Ignacio Herrera Pérez74′
70′ José Ángel Carrillo Casamayor
Sergio Castel Martínez86′
Francisco Barbosa Vieites
Alejandro Domínguez Romero
80′ Eduard Campabadal Claros
Miguel Ángel Garrido Cifuentes
34′ Roberto Canella Suárez
David Goldar Gómez
71′ Alberto Rodríguez Martín
Papa Kouly Diop90′
80′ Hugo José Rama Calviño
Antonio David Álvarez Rey74′
Fernando Seoane Antelo
Miguel Ángel Guerrero Martín86′
40′ Xavier Torres Buigues
Miguel Villar Alonso74′
70′ 86′ Manuel Barreiro Bustelo
Ekain Zenitagoia Arana
José Luis Moreno Barroso

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wymieniły po pięciu graczy.