CD Lugo - CD Castellón 0-0. Liga hiszpańska - 30. kolejka Segunda División

21 marca na Estadio Anxo Carro odbył się mecz 30. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Lugo i Castellónu. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

30. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-03-21 18:15 | Stadion: Estadio Anxo Carro | Arbiter: Miguel Ángel Ortiz Arias
CD Lugo
CD Castellón
0
0

Zespół Castellónu przed meczem zajmował 19. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Lugo.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 12. minucie kartkę obejrzał Carlos Delgado z zespołu gości.

W 32. minucie za Carlosa Delgada wszedł Rene Krhin. W 43. minucie sędzia ukarał kartką Rafę Gálveza, zawodnika gości. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę dostał Juanpe z Lugo. Trener Castellónu wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Césara Díaza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Soriano.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Lugo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Manu Barreiro, a murawę opuścił José Carrillo. Od 79. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy.

Carlos Javier Delgado Rodríguez12′ 32′
71′ Roberto Canella Suárez
Iago Indias Fernández
49′ 85′ Juan Pedro Jiménez Melero
Jorge Fernández Lucas
81′ Moctar Sidi El Hacen El Ide
Josep Señé Escudero
Xavier Torres Buigues
Yann Yves Laurent Bodiger
72′ Arvin Appiah
Marc Mateu Sanjuán
71′ José Ángel Carrillo Casamayor
Rubén Díez Adán
José Luis Rodríguez Francis
Soriano Casas Jonathan60′
Alberto Varó Lara
Álvaro Campos Estellés
84′ Marcelo Amado Djaló Taritolay
Felipe Galvis Doménech
71′ 79′ Luis Ruiz Sayago
Joseba Muguruza Bengoa
72′ 90′ Gerard Valentín Sancho
Rene Krhin32′
Borja Domínguez Domínguez
Luís Gustavo Ledes Evangelista dos Santos
Iriome González González
Arturo Molina Tornero
85′ Carlos Pita González
Carles Salvador Vidal
81′ Hugo José Rama Calviño
David Cubillas Peña
Fernando Seoane Antelo
César Díaz Martínez60′
71′ Manuel Barreiro Bustelo
Paolo Fernandes Cantin
Cristian Ignacio Herrera Pérez
Juan Tomás Ortuño Martínez
Christopher Ramos de la Flor
Igor Zlatanović

Przewaga drużyny Lugo w posiadaniu piłki była ogromna (67 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Lugo otrzymali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół Lugo w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna gości wymieniła dwóch graczy.