CD Huracán Melilla - Levante UD 0-8 (0-4). Puchar Króla

2 grudnia na Estadio Álvarez Claro odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami CD Huracán Melilla a Levante. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Levante 8-0, który wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 2,000 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-12-02 19:00 | Stadion: Estadio Álvarez Claro | Widzów: 2000 | Arbiter: Mario Melero López
Dani Gómez 52',58'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Levante w drugiej minucie spotkania, gdy Soldado zdobył pierwszą bramkę. Asystę zanotował Cantero.

Jedenastka CD Huracán Melilla ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Levante, strzelając kolejnego gola. W 22. minucie Soldado ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2. Przy strzeleniu gola pomógł Enric Franquesa.

Niedługo później Álex Blesa wywołał eksplozję radości wśród kibiców Levante, zdobywając kolejną bramkę w 29. minucie meczu. Asystę przy golu ponownie zanotował Enric Franquesa.

W 30. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Álex Blesa z Levante. W 44. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Muhę z CD Huracán Melilla, a w 45. minucie Robera z drużyny przeciwnej.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół CD Huracán Melilla rozpoczął w zmienionym składzie, za Sidiego, Farida Saida, Mohę Belaid weszli Yosef, AminMohamed, Naoufal. Także jedenastka Levante rozpoczęła w zmienionym składzie, za Enisa Bardhiego, Coke'a, Oscara Duarte'a weszli Dani Gómez, Son, Shkodran Mustafi.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Mickaël Malsa. Bramka padła po podaniu Robera.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Levante w 52. minucie spotkania, gdy Dani Gómez strzelił szóstego gola. Po raz kolejny do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Cantero.

W 56. minucie José Medina został zmieniony przez Cassana. W 58. minucie w zespole CD Huracán Melilla doszło do zmiany. Omar Zaguari wszedł za Hamina Buzziana.

W tej samej minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Dani Gómez z Levante. Przy zdobyciu bramki asystował Mickaël Malsa.

W 62. minucie boisko opuścili piłkarze Levante: Nikola Vukcevic, Pablo Martínez, a na ich miejsce weszli Nemanja Radoja, Soldado.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Levante w 63. minucie spotkania, gdy Álex Blesa strzelił ósmego gola. Asystę przy bramce ponownie zaliczył Mickaël Malsa.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-8.

Jorge Andújar Moreno Coke46′
44′ Muhammad Al-Luchh Mohatar
Oscar Duarte46′
Salah Din Amar Mohamed
Roberto Suárez Pier45′
Mayid Saguer Mimon
Enric Franquesa Dolz
46′ Mohamed Belaid Hassan
Alejandro Blesa Pina  29′, 30′, 63′
46′ Abderrahim Omar El-Gazzi
Nemanja Radoja62′
José Luis Fernández Chaparro
Enis Bardhi46′
46′ Farid Said Amar
Mickaël Ramon Malsa  51′
58′ Hamin Buzzian Mohamed
Roberto Soldado  2′, 22′ 62′
56′ José Cristóbal Medina Galán
Alejandro Cantero Sánchez
58′ Aomar Abldel-Lah Zaguari
Daniel Cárdenas Lindez
Miguel Garcia Flores
Carlos Clerc Martínez
46′ Amin Mohamed
Francisco Javier Hidalgo Gómez46′
46′ Naoufal Aissa Mohammadi
Shkodran Mustafi46′
56′ David Calero Vega
Jose Campana
46′ Yosef Hamed García