CD Castellón - UD Logroñés 0-0. Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda División

W pojedynku 37. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 2 maja, jedenastka Castellónu zremisowała z Logronés 0-0. Mecz odbył się na Nou Estadi Castalia w Castellón de la Planej. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w Logronés.

37. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-05-02 18:15 | Stadion: Nou Estadi Castalia | Arbiter: David Gálvez Rascón
CD Castellón
UD Logroñés
0
0

Zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Zespół Castellónu zajmował 16., natomiast drużyna Logronés - 17. miejsce.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Jorge Fernándezowi z Castellónu. Była to 39. minuta spotkania.

Trener Castellónu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł César Díaz, a murawę opuścił Josep Señé. A kibice Logronés nie mogli już doczekać się wprowadzenia Mateusza Bogusza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Iago López.

W 74. minucie Juanto został zmieniony przez Soriana. Między 74. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Castellónu: Marc Mateu, Carlos Delgado, Adrián Lapeña, na ich miejsce weszli: David Cubillas, Joseba Muguruza, Iago Indias. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nana, Daniego Pacheca, Paulina zajęli: Roni, Ander Vitoria, Gorka Pérez. Na pięć minut przed zakończeniem starcia sędzia przyznał kartkę Mateuszowi Boguszowi z jedenastki gości.

Roberto Santamaría Cipriain
84′ Adrián Lapeña Ruiz
Unai Medina Pérez
Rafael Gálvez Cerillo
Alejandro Pérez Navarro
83′ Carlos Javier Delgado Rodríguez
Pablo Bobadilla Sáenz
Víctor Garcia Marin
Iago López Carracedo72′
39′ Jorge Fernández Lucas
Paulino De la Fuente Gómez89′
63′ Josep Señé Escudero
Damián Ezequiel Petcoff Kailer
Yann Yves Laurent Bodiger
Andrés José Rodríguez Gaitán
74′ Marc Mateu Sanjuán
Iñaki Sáenz Arenzana
Rubén Díez Adán
Alexander Mesa Travieso81′
74′ Juan Tomás Ortuño Martínez
Daniel Pacheco Lobato89′
Álvaro Campos Estellés
Daniel Giménez Hernández
84′ Iago Indias Fernández
Rubén Miño Peralta
83′ Joseba Muguruza Bengoa
Leonardo Acevedo Ruiz
74′ David Cubillas Peña
José Luis García Pérez
63′ César Díaz Martínez
David González Gómez81′
74′ Soriano Casas Jonathan
Ousama Siddiki
Igor Zlatanović
Ander Vitoria Agirre89′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Castellónu w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech graczy.