CD Brea - UD Ibiza 0-2 (0-1). Puchar Króla

1 grudnia na Estadio Municipal de Piedrabuena w Brei de Aragonii odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami CD Brea a UD Ibiza. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem UD Ibiza 2-0, który wywalczyła awans. Mecz obejrzało 876 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w UD Ibiza.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-12-01 19:00 | Stadion: Estadio Municipal de Piedrabuena | Widzów: 876 | Arbiter: Iosu Galech Apezteguía
CD Brea
UD Ibiza
0
2
Davo 32',76'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Alejandrowi Royowi z zespołu gospodarzy. Była to ósma minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy UD Ibiza w 32. minucie spotkania, gdy Davo strzelił pierwszego gola. W zdobyciu bramki pomógł Papa Diop.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny UD Ibiza.

Drugą połowę zespół CD Brea rozpoczął w zmienionym składzie, za Cana wszedł Jonatan Aso. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę dostał Juan González, zawodnik CD Brea.

W 60. minucie Alejandro Roy zastąpił Juana Torresa. W tej samej minucie Juan González został zmieniony przez Israela Garcíę, a za Miguela Malladę wszedł na boisko Matías Sempé, co miało wzmocnić jedenastkę CD Brea. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kévina Appina na Manu Molinę oraz Gonzala Escobara na Javiego Vázqueza.

W 76. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Davo z UD Ibiza. Przy strzeleniu gola pomagał Guerrero.

Niestety w 83. minucie meczu Unai Calavia bramkarz CD Brea z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić Saúla Gracię - rezerwowego bramkarza zespołu. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

UD Ibiza
83′ Unai Daniel Calavia Abenia
Alejandro Domínguez Romero
8′ 60′ Alejandro Roy Gajón
Papa Kouly Diop
Antonio Pedro Pérez Conesa
David Goldar Gómez
Carlos Cano Díaz-Suelto
Juan Fernández Blanco
67′ Miguel Mallada Marco
David Morillas Jiménez
Juan José Oliver Hernández
Kévin Appin63′
50′ 60′ Juan Alfonso González Josa
Miguel Villar Alonso
46′ José Álvaro Cano Moreno
Miguel Ángel Guerrero Martín78′
83′ Saúl Gracia Campillos
Germán Parreño Boix
Alejandro Lázaro Rodríguez
Miguel Ángel Garrido Cifuentes
Daniel Solbes Alloza
Alejandro Gálvez Jimena
60′ Israel García Moreno
Rubén González Alves
67′ Matías Nicolás Sempé
Francisco Grimà Aguilera
60′ Juan Daniel Torres Mendez
Javier Vázquez López63′
46′ Jonatan Aso Castellanos