CD Artístico Navalcarnero - UD Las Palmas 1-0 (0-0). Puchar Króla

6 stycznia na Estadio Municipal Mariano González odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami CD Artístico Navalcarnero a Las Palmas. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem CD Artístico Navalcarnero 1-0, który wywalczyło awans. Mecz obejrzało 384 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-01-06 17:00 | Stadion: Estadio Municipal Mariano González | Widzów: 384 | Arbiter: Javier Iglesias Villanueva
CD Artístico Navalcarnero
UD Las Palmas
1
0
Vavá 90'

Od pierwszych minut drużyna CD Artístico Navalcarnero zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Las Palmas była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w meczu arbiter pokazał Fabiowi Gonzálezowi z Las Palmas. Była to 42. minuta spotkania.

W 55. minucie David Rodríguez został zmieniony przez Daniego Del Morala. W tej samej minucie w drużynie CD Artístico Navalcarnero doszło do zmiany. Mario García wszedł za Álvara Ramóna.

Fabio González z Las Palmas w 58. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 42. minucie. Trener CD Artístico Navalcarnero postanowił zagrać agresywniej. W 72. minucie zmienił pomocnika Gonzala Sáiza i na pole gry wprowadził napastnika Frana Péreza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego drużyna zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie. W 89. minucie Manu Monteagudo został zmieniony przez Vavę, co miało wzmocnić zespół CD Artístico Navalcarnero. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jonathana na Benita Ramíreza.

Jedyną bramkę meczu dla CD Artístico Navalcarnero zdobył Vavá w 90. minucie.

Jonathan Silva Vieira90′
89′ Manuel Monteagudo Gil
Claudio Mendes Vicente60′
55′ David Rodríguez Poblador
Maikel Mesa Piñero
Ramón Blázquez Soria
Óscar Clemente Mues
55′ Álvaro Ramón Álvarez
Fabio González Estupiñan42′ 58′
72′ Gonzalo Sáiz Ramírez
Diego Gutiérrez Chinea
55′ Daniel Del Moral Ibáñez
Paulino Miguélez Fernández
55′ Mario García Parada
Benito Ramírez del Toro90′
Adrián Sanchez Arjona
Kirian Rodríguez Concepción60′
89′  90′ Wandy Guerreiro Ribeiro Dos Santos
David Vicente Robles
Ian Olivera Maxwell
Eduardo David Espiau Hernández64′
72′ Francisco José Pérez Hernández
Roberto González Bayón64′

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Las Palmas przyznał jedną żółtą oraz jedną czerwoną.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.