CD Artístico Navalcarnero - Granada CF 0-6 (0-4). Puchar Króla

28 stycznia na Estadio Municipal Mariano González odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami CD Artístico Navalcarnero a Granada CF. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Granada CF 6-0, który wywalczyła awans.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-01-28 19:00 | Stadion: Estadio Municipal Mariano González | Arbiter: Javier Alberola Rojas
Jorge Molina 78'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W dziewiątej minucie Germán Sánchez dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół gospodarzy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Granada CF , zdobywając kolejną bramkę. W 24. minucie wynik na 0-2 podwyższył Alberto Soro. Przy strzeleniu gola pomógł Quini.

Niedługo później Fede Vico wywołał eksplozję radości wśród kibiców Granada CF, strzelając kolejnego gola w 32. minucie spotkania. Sytuację bramkową stworzył Soldado.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami, jednak kibice gospodarzy nie mieli powodów do zadowolenia. W 34. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Soldado. Asystę przy bramce zanotował Antonio Puertas.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Patricio Pérez z Granada CF. Była to 37. minuta meczu. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół Granada CF rozpoczął w zmienionym składzie, za Soldadę wszedł Ismael Ruiz. W 49. minucie Juan Esnáider został zmieniony przez Vavę.

Między 49. a 72. minutą, boisko opuścili piłkarze CD Artístico Navalcarnero: David Rodríguez, Álex Alonso, Ramón Blázquez, Manu Monteagudo, na ich miejsce weszli: Alberto Alonso, Álvaro Ramón, Dani Del Moral, Mario García. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Fede'a Vica, Germána Sáncheza zajęli: Dimitri Foulquier, Pepe Sánchez.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Granada CF w 72. minucie spotkania, gdy Dimitri Foulquier strzelił piątego gola. Bramka padła po podaniu Alberta Sora.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Granada CF w 78. minucie spotkania, gdy Jorge Molina zdobył szóstą bramkę. To już czwarte trafienie tego zawodnika w sezonie. Bramka padła po podaniu Antonia Puertasa.

W 84. minucie w drużynie Granada CF doszło do zmiany. Vallejo wszedł za Quiniego. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-6.

Germán Sánchez Barahona  9′ 72′
49′ Alejandro Alonso Otero
Joaquín José Marín Ruiz84′
58′ Ramón Blázquez Soria
Federico Vico Villegas  32′ 65′
49′ David Rodríguez Poblador
Alberto Soro Álvarez  24′
68′ Manuel Monteagudo Gil
José Antonio Rodríguez Díaz
Gonzalo Sáiz Ramírez
Yan Brice Eteki
Francisco José Pérez Hernández
Jorge Molina Vidal  78′
49′ Juan Esnáider Ruiz
Roberto Soldado  34′ 46′
Bernando Olivera Maxwell
Rui Tiago Dantas da Silva
49′ Álvaro Ramón Álvarez
Dimitri Foulquier65′  72′
49′ Alberto Alonso Lozano
José Sánchez Martínez72′
58′ Daniel Del Moral Ibáñez
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte
68′ Mario García Parada
Jesús Vallejo Lázaro84′
Adrián Sánchez Arjona
Angel Montoro Sanchez
Facundo Esnaider Ruiz
Robert Kenedy Nunes do Nascimento
49′ Wandy Guerreiro Ribeiro Dos Santos
Ismael Ruiz Sánchez46′
Ian Olivera Maxwell
Darwin Daniel Machís Marcano

Sędzia nie ukarał piłkarzy CD Artístico Navalcarnero żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna Granada CF w drugiej połowie dokonała czterech zmian.