Reklama

Reklama

33. kolejka Segunda Division: Extremadura UD - UD Almería 1-0 (0-0)

W starciu 33. kolejki hiszpańskiej Segunda Division, które rozegrane zostało 6 kwietnia, jedenastka Extremadury wygrała z Almeríą 1-0 (0-0). Mecz na Estadio Francisco de la Hera w Almendralejo obejrzało 9 754 widzów.

W  starciu 33. kolejki hiszpańskiej Segunda Division, które rozegrane zostało 6 kwietnia, jedenastka Extremadury wygrała  z Almeríą  1-0 (0-0). Mecz na Estadio Francisco de la Hera w Almendralejo obejrzało 9 754 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie Roberto Olabe został zmieniony przez Jose Reyesa. W tej samej minucie w jedenastce Extremadury doszło do zmiany. Nando García wszedł za Kike Márqueza.

Trener Almeríi postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika Juana Narváeza i na pole gry wprowadził napastnika Luisa Rioję, który w bieżącym sezonie ma na koncie trzy gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter przyznał kartkę Lucienowi Owonie z Almeríi.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Extremadury w 67. minucie spotkania, gdy Lolo González strzelił z karnego pierwszego gola. W 77. minucie David Rocha został zmieniony przez Sergia Aguzę, a za Romerę wszedł na boisko Pablo Caballero, co miało wzmocnić zespół Almeríi. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Alberta Pereę na Fausta Tienzę.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał kartkę Caście, zawodnikowi gospodarzy.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę jedenastka Extremadury będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Maladze. Jej rywalem będzie Malaga Club de Futbol. Tego samego dnia Club Gimnastic de Tarragona zagra z jedenastką Almeríi na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama