33. kolejka Segunda B: San Fernando CD - Club Recreativo Granada 0-0

W spotkaniu 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 13 kwietnia, drużyna San Fernando zremisowała z Granadą II 0-0.

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-13 18:00 | Stadion: Estadio Iberoamericano 2010 | Arbiter: Ricardo Escudero
San Fernando CD
Club Recreativo Granada
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Granady II wygrał dwa razy, zremisował cztery, a przegrał tylko raz.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Brunonowi Herrerowi z zespołu gospodarzy. Była to 41. minuta meczu.

W 46. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Yaela Ballesterosa z Granady II, a w 47. minucie Carriego z drużyny przeciwnej. W 59. minucie za Yaela Ballesterosa wszedł Isi Gómez.

A kibice San Fernando nie mogli już doczekać się wprowadzenia Manu Ramíreza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 15 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Bruno Herrero. Chwilę później trener Granady II postanowił wzmocnić linię napadu i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Caia Emersona. Na boisko wszedł Adrián Rivas, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 68. minucie Pablo Sánchez został zmieniony przez Jacoba Corneję, a za Carriego wszedł na boisko Joselu, co miało wzmocnić zespół San Fernando. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Juana Victorię na Javiera Ontiverosa.

Między 69. a 86. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gości. W 87. minucie sędzia wyrzucił z boiska Pedro Ríosa z San Fernando. W doliczonej trzeciej minucie pojedynku arbiter wręczył żółtą kartkę Raúlowi Palmie z San Fernando.

Dwie minuty później za czerwoną kartkę zszedł z boiska Rubén Gálvez osłabiając tym samym jedenastkę San Fernando.

Victoria López
90′ Rubén Ramos González
Francisco Torres Muñoz
47′ 75′ José María Carrión Gallardo
Yael Ballesteros García46′ 59′
41′ 61′ Bruno Herrero Arias
Ignacio Buil Ibañez
90′ Raúl Palma Lozano
Andrés García Mohedano
87′ Pedro Ríos Maestre
Caio Emerson Pereira Marques da Silva62′
68′ Pablo Sánchez Alberto
Jesús Cambil Fajardo
68′ Jacobo Cornejo Salas
Isaac Gómez Sánchez59′
61′ Manuel Ramírez Hurtado
Víctor Manuel Morillo Gómez
75′ José Luis Muñoz Calderón
Javier Ontiveros Robles83′ 83′
Sergio Romero Castro
Adrián Rivas Sánchez62′

Pomimo wyraźnej przewagi zespołu San Fernando nie udało się pokonać przeciwników, pomimo tego że oddała ona sześć celnych strzałów. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy San Fernando obejrzeli w meczu trzy żółte kartki i dwie czerwone, a ich przeciwnicy cztery żółte.