33. kolejka Segunda B: RCD Fabril - Atlético Madryt II 0-2 (0-1)

14 kwietnia w A Coruñie odbył się pojedynek 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami RCD Fabril i Atlético Madryt II. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atlético Madryt II 2-0.

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-14 17:00 | Stadion: Ciudad Deportiva de Abegondo - Campo 2 | Arbiter: P. Fernández Pérez
Real Club Deportivo Fabril
Club Atlético de Madrid II
0
2
Víctor Mollejo 11'
Ferni 83'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna RCD Fabril wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Víctor Mollejo wywołał eksplozję radości wśród kibiców Atlético Madryt II , zdobywając bramkę w 11. minucie starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Atlético Madryt II.

W 67. minucie arbiter pokazał kartkę Yagowi Gandoyowi z drużyny gospodarzy. W 69. minucie Bicho został zmieniony przez Víctora Garcíę.

W tej samej minucie w jedenastce RCD Fabril doszło do zmiany. Gaizka Martínez wszedł za Yaga Gandoya. Chwilę później trener Atlético Madryt II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Ferni, a murawę opuścił Sergio Camello. Ferni nie zawiódł oczekiwań i pokonał bramkarza przeciwników strzelając jednego gola. Była to jego pierwsza bramka w tegorocznych rozgrywkach. A kibice RCD Fabril nie mogli już doczekać się wprowadzenia Guillerma Maya. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie cztery strzelone gole. Murawę musiał opuścić Jorge Valín.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Atlético Madryt II w 83. minucie spotkania, gdy Ferni strzelił drugiego gola. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania kartkę dostał Victor Ruiz, piłkarz gości.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-2.

Alberto Rodríguez Baró
83′ Jorge Valín Sánchez
Victor José Ruiz Ramos88′
Ignacio de Loyola Abeledo Rute
Andrés Felipe Solano Dávila
69′ Javier Fernández Abruñedo
Mikel Carro Fandiño
67′ 69′ Yago Gandoy Martínez
Jaume Valens Cardell
69′ Víctor García Raja
Aitor Puñal Rodríguez
Emilio Lucas Viña
Manuel Sánchez De La Peña76′
69′ Gaizka Martínez Navarro
Ricard Sánchez Sendra83′
Javier Cobo Peña
Óscar Clemente Mues
Raúl González Valls
Rubén Fernández Serrano71′  83′
83′ Guillermo Luis May Bartesaghi
Alberto Salido Tejero

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.