33. kolejka Segunda B: Marbella FC - Real Balompédica Linense 2-0 (1-0)

13 kwietnia odbyło się spotkanie 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Marbelli i Realu Linese. Mecz zakończył się zwycięstwem Marbelli 2-0.

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-13 18:00 | Stadion: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas | Arbiter: Manuel Orellana
Marbella FC
Real Balompédica Linense
2
0
Juanma García 38'
José Cruz 63'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 12 razy. Zespół Marbelli wygrał aż siedem razy, zremisował dwa, a przegrał tylko trzy.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Ahmedowi Belhadjemu z Realu Linese. Była to 34. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Marbelli w 38. minucie spotkania, gdy Juanma García strzelił pierwszego gola. To już jedenaste trafienie tego zawodnika w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Marbelli.

Między 52. a 60. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Marbelli i jedną drużynie przeciwnej. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w drużynie Realu Linese doszło do zmiany. Juampe Rico wszedł za Pirulę.

Zespół Realu Linese ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 63. minucie na listę strzelców wpisał się José Cruz.

Kibice Realu Linese nie mogli już doczekać się wprowadzenia Bubę Bakariego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Sergio Rodríguez. W 65. minucie Ahmed Belhadji został zastąpiony przez Davida Morena. Chwilę później trener Marbelli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 68. minucie na plac gry wszedł Mustafá Azman, a murawę opuścił Javier Añón.

Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę otrzymał Samu z jedenastki gospodarzy. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Javier Montoya Monente
 63′ José Manuel Cruz Orozco
Tarsicio Aguado Arriazu
Rafael Muñoz Benavides
José Manuel Carrasco Correa
60′ Manuel Pavón Castro
Pierre Cornud
73′ Reyes Dominguez Samu
José Manuel Martínez Oliver
68′ Javier Añón Esteban
Sergio Rodríguez Sánchez52′ 65′
55′ 75′ Alejandro Bernal Carreras
Gastón Andrés Javier Cellerino Grasso
 38′ 83′ Juan Manuel García García
Antonio Jesús Ramos Rincón
José Manuel Muñoz García
David Pinto Robador
Daniel Pérez Serrano
Carlos Expósito Verdejo
75′ Elías Pérez Sastre
Ismael Flores Palomino
68′ Mustafá Azman Zeinha
Juan Pedro Rico Domínguez60′
Manuel Molina Rodríguez
Pablo Santana Gil
83′ Álvaro Montero Fernández
Bubacar Njié Kambi Bacari65′
Lamine Massouba N'Diaye
Francisco David Moreno Maldonado65′

Piłkarze Marbelli obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.