33. kolejka Segunda B: CF Fuenlabrada - Real Valladolid CF Promesas 2-0 (1-0)

W pojedynku 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 14 kwietnia, drużyna Fuenlabrady wygrała z Realem Valladolid 2-0 (1-0).

Hugo Fraile 46'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Fuenlabrady w 16. minucie spotkania, gdy Cristóbal strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Fuenlabrady.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Fuenlabrady w 46. minucie spotkania, gdy Hugo Fraile zdobył z karnego drugą bramkę. Jedyną kartkę w meczu sędzia wręczył Juanmie z Fuenlabrady. Była to 53. minuta starcia.

W 56. minucie Pablo Muñoz zastąpił Casiego. W 58. minucie w drużynie Fuenlabrady doszło do zmiany. David Prieto wszedł za Juanmę. A kibice Realu Valladolid nie mogli już doczekać się wprowadzenia Alberta Gila. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy. Murawę musiał opuścić Jaime Sánchez.

Po chwili trener Fuenlabrady postanowił wzmocnić linię napadu i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Jeissona Martíneza. Na boisko wszedł Borja Lázaro, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 78. minucie Kuki został zmieniony przez Javiera Aparicia, co miało wzmocnić jedenastkę Realu Valladolid. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając José Frana na Héctora Domíngueza. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Raúl Navarro del Río
53′ 58′ Juan Manuel Marrero Monzón
Mario Robles Domínguez
Jaume Sobregrau Mitjans
Mohamed Salisu Abdul Karim
Pablo Clavería Herráiz
Jaime Sánchez Muñoz64′
 16′ Marquez Crespo Cristóbal
Pablo José Muñoz Torres56′
 46′ (k.) Hugo Fraile Martín
Javier Pérez Mateo
Randy Nteka
Enrique Pérez Muñoz
82′ José Francisco Agulló Sevilla
Miguel de la Fuente Escudero
65′ Jeisson Enrique Martínez Aranibar
José Luis Zalazar Martínez78′
Ander Bardají Maiza Lasgar
Samuel Pérez Fariña
Souleymane Gassama
Javier Aparicio Gómez78′
58′ David Prieto
Abel Pascual Urbón
Jorge Borona Rodríguez
Alejandro Carrascal Avilés
82′ Héctor Gómez Domínguez
Alberto Gil Barea64′
Javier Gómez Castroverde
Daniel Pedrosa Loureiro
65′ Luis Borja Lázaro Fernández
José Ruiz Cutillas56′

Arbiter nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Fuenlabrady pokazał jedną żółtą.