32. kolejka Segunda B: Valencia CF Mestalla - CF Peralada 0-1 (0-0)

7 kwietnia w Paternej odbyło się spotkanie 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Valencii CF II i Peralady. Starcie zakończyło się zwycięstwem Peralady 1-0.

Y. Andzouana 82'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Valencii CF II wygrał jeden raz, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 17. a 27. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy.

W 34. minucie w zespole Valencii CF II doszło do zmiany. Álex Centelles wszedł za Sita Pascuala. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 49. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Paik Seung-Ho z Peralady, a w 52. minucie Miki Muñoz z drużyny przeciwnej. Chwilę później trener Valencii CF II postanowił bronić wyniku. W 63. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Lola wszedł Hugo Guillamón, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Valencii CF II nie obroniła wyniku i ostatecznie przegrała spotkanie.

Chwilę później trener Peralady postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Giorgi Kochorashvili, a murawę opuścił Paik Seung-Ho. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał żółtą kartkę Giorgiemu Kochorashvilemu z zespołu gości. W 75. minucie Pau Miguélez został zastąpiony przez Áleksa Pachóna.

W 76. minucie w drużynie Valencii CF II doszło do zmiany. Guillem Molina wszedł za Sebasa Moyana.

Jedyną bramkę meczu dla Peralady zdobył Yhoan Andzouana w 82. minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Na cztery minuty przed zakończeniem meczu arbiter pokazał żółtą kartkę Juanowi Bosellemu, zawodnikowi gości. W tej samej minucie w jedenastce Peralady doszło do zmiany. Marc Baró wszedł za Juana Bosellego.

Santiago Ignacio Bueno Sciutto
17′ Javier Jiménez García
Nahuel Adolfo Ferraresi Hernández
27′ Fernando Román Álvarez
Maximiliano Agustín Villa Pereira
25′ José Pascual Alba Seva
Yhoan Many Andzouana  82′
Alexandre Corredera Alardi
Jofre Cherta Clara
76′ Francisco Sebastián Moyano Jiménez
Paulino Miguélez Fernández75′
52′ 61′ Miguel Muñoz Mora
Seung-Ho Paik49′ 65′
34′ Andrés Pascual Santoja
Mario Rodríguez Ruiz
63′ . Lolo
Kévin Soni
Francisco José Navarro Aliaga
Juan Manuel Boselli Graf86′ 86′
Emilio Bernard Sánchez
Marcel Julian Lizak
34′ Alejandro Centelles Plaza
Marc Baró Ortiz86′
63′ Hugo Guillamón Sanmartín
Jordan Barroilhet
76′ Guillem Molina Gutiérrez