32. kolejka Segunda B: UD Melilla - Real Club Recreativo de Huelva 1-1 (0-0)

W pojedynku 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 7 kwietnia, jedenastka Melilli zremisowała z Recreativo 1-1 (0-0).

32. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-07 12:00 | Stadion: Estadio Álvarez Claro | Arbiter: Iosu Galech Apezteguía
UD Melilla
RC Recreativo de Huelva
1
1
M. Traoré 90'
Caye Quintana 85'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Melilli wygrał aż pięć razy, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Recreativo: Bori Díazowi w 41. i Israelowi Puercie w 45. minucie.

Trener Recreativo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Marca Caballégo. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Borja Díaz. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić dającą prowadzenie bramkę. W 60. minucie Alberto Ródenas został zmieniony przez Alberta Quilesa.

Trener Melilli postanowił zagrać agresywniej. W 66. minucie zmienił pomocnika Hebera Penę i na pole gry wprowadził napastnika Mohamady'ego Traorégo, który w bieżącym sezonie ma na koncie jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego zespół zdołał zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. W 74. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jesúsa Valentína z Recreativo, a w 84. minucie Richiego Segurę z drużyny przeciwnej. W 79. minucie Fernando Llorente został zmieniony przez Pabla, co miało wzmocnić drużynę Recreativo. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Óscara Garcíę na Briana Martína.

Wysiłki podejmowane przez zespół Recreativo w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Caye Quintana. To już trzynaste trafienie tego piłkarza w sezonie.

Na trzy minuty przed zakończeniem starcia sędzia wręczył kartkę Albertowi Quilesowi z drużyny gości.

Jedenastka Melilli wyrównała wynik meczu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Mohamady Traoré. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Juan Pedro Pina Martínez
84′ Ricardo Segura Martinez
Borja Díaz Herrero41′ 60′
66′ Héber Pena Picos
Fernando Llorente Mañas79′
Juan Ramón Ruano Santana
Cayetano Quintana Hernández  85′
84′ Óscar García Guerrero
Marc Caballé Naranjo60′
84′ Brian Martín Pagés
Carlos Leopoldo Martínez Garrido
66′  90′ Mohamady Traoré Diarra
Alberto Quiles Piosa60′ 87′

Piłkarze Melilli otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Natomiast zespół Recreativo w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.