32. kolejka Segunda B: UD Las Palmas Atlético - Real Club Deportivo Fabril 0-0

W starciu 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 7 kwietnia, zespół Las Palmas II zremisował z RCD Fabril 0-0.

32. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-07 12:00 | Stadion: Anexo Gran Canaria | Arbiter: José Caucelo Sace
UD Las Palmas Atlético
Real Club Deportivo Fabril
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Carlos Leto z RCD Fabril. Była to 17. minuta spotkania.

Drugą połowę jedenastka Las Palmas II rozpoczęła w zmienionym składzie, za Erika Expósita wszedł Cristian Cedrés. Kibice Las Palmas II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Toniego Segurę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 18 razy. Murawę musiał opuścić Raúl Alemán.

W 62. minucie Guillermo May został zastąpiony przez Uxía da Penę. W 72. minucie kartkę dostał Yago Gandoy z drużyny gości. Chwilę później trener RCD Fabril postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Bicho, a murawę opuścił Sébastien Salles.

W 77. minucie Josemi Castañeda został zmieniony przez Fabia Gonzáleza, co miało wzmocnić jedenastkę Las Palmas II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Yaga Gandoya na Gaizkę Martínez. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Las Palmas II: Toniemu Segurze w 87. minucie i Áleksowi Suárezowi w czwartej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Emilio Lucas Viña
90′ José Alejandro Suárez Suárez
Carlos Ramírez Gálvez17′
60′ Raúl Alemán Santana
Mujaid Sadick Aliu
Ismael Said Athuman González
Ignacio de Loyola Abeledo Rute
77′ José Miguel Castañeda Macho
Yago Gandoy Martínez72′ 84′
Miguel Gopar Alcántara
Raúl González Valls
Eduardo David Espiau Hernández
Jonathan Montiel Caballero
46′ Erik Alexander Exposito Hernandez
Sébastien Antoine Luc Salles Lamonge73′
Juan Fernández Santiago
Guillermo Luis May Bartesaghi62′
Álvaro Vallés Rosa
Álex Cobo Padillo
77′ Fabio González Estupiñan
Gaizka Martínez Navarro84′
Juan Rodríguez Alonso
Jorge Valín Sánchez
60′ 87′ Antonio Segura González
Juan Jesús Argüez Ruiz
46′ Cristian Josué Artiles Cedrés
Javier Cobo Peña
Francisco Carlos González Cabrera
Javier Fernández Abruñedo73′
Roberto Nuñez Mañas
Uxío da Pena Gutiérrez62′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.